reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

Mówiłaś, że piła soczki marchewkowe jeśli dobrze pamiętam i skoro jej nie uczuliła zawarta w nich marchewka, to czemu na gęsto miałoby się coś dziać? moim zdaniem, mogłaby zjeść i cały słoik, ale może daj jej dzisiaj jeszcze troszkę soczku jabłkowego, żeby ta marchewa jej nie przytkała :tak: bo kilka naszych forumowych szkrabów miało problem z kupką po samej marchewce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja tak się śmiała jak jadła dynie z ziemniaczkami, przy samej marchewce minę miała niezbyt fajną:-p:-p:-p
 
To moja Mała w nowym kompleciku (rozm 12-18) spódnica jest za duża oczywiście :-D Ale bolerko całkiem, całkiem wygląda (do tego są body pod kolor, inne niż te na zdjęciu)

2uiessl.jpg


A to 6 letni chłopak w tym samym ubranku, chyba ponosi dłużej niż tylko do 1,5 roku :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

303e2c0.jpg
 
Kamlotka :-D ladna modelke i modela masz :-)


a to moj prawie 6mies. Skarb.
 

Załączniki

  • DSCN3334.jpg
    DSCN3334.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 42
  • DSCN3357.jpg
    DSCN3357.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 41
  • DSCN3364.jpg
    DSCN3364.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 42
  • DSCN3377.jpg
    DSCN3377.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 41
Czy za spanie na podłodze może rodzicom grozić jakaś kara? Wczoraj Adam bawił się na podłodze na macie, a ja poszłam z Tomkiem do łazienki... jak wróciliśmy Adam już spał na podłodze pod oknem :szok:
 

Załączniki

  • DSC06760.jpg
    DSC06760.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 48
Dla tych, które się raczej oburzyły niż uśmiały, chciałam powiedzieć, że zrobiłam zdjęcie i od razu przeniosłam Adaśka do łóżeczka, nie spał tak długo na podłodze :tak:;-)
 
reklama
EWA Karol tez różne posłania robi.
Wstawiłabym zddjecie jak kapie sie w wannience i oglada film ,ale boje sie pedofilów.
 

Załączniki

  • 092.jpg
    092.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 41
  • 091.jpg
    091.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 36
Do góry