reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

reklama
Wprawdzie Święta już za nami, ale tak wyglądał mój synek podczas świątecznego czasu :happy2::happy2::happy2:
 

Załączniki

  • SDC13036.jpg
    SDC13036.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 38
Justysia85 Chodzi o to, że na 'lipcu' się nie odzywam?
Widzę, że Twój synek tylko dzień młodszy ;-)
U nas w porządku, Kubuś codziennie mnie czymś zaskakuje, teraz jest na etapie wkładania sobie stópki do buzi ;-)
 
Justysia85 Chodzi o to, że na 'lipcu' się nie odzywam?
Widzę, że Twój synek tylko dzień młodszy ;-)
U nas w porządku, Kubuś codziennie mnie czymś zaskakuje, teraz jest na etapie wkładania sobie stópki do buzi ;-)


Nom u nas CIE :no:widać.
Tak urodziłam24lipca o 14.45 ,Juluś miał4600 i 60cm,troszke wiekszy od TWOJEGO KUBOLA!!!
Pamietam jak CIE Niechciało złapać ,aż wkońcu ktoś napisał,że urodziłaś,a ja sobie pomyślałam tej to dobrze,mi pewnie znowu beda kroplówami wywoływać,a na drugi dzien mnie wzięlo!!:-D:-)
 
Justysia85 No nie chciało złapać, 11 dni po terminie, też miałam kroplówkę, masakra...A Ty raz miałaś oxy, raz nie? Była różnica w odczuwaniu bólu? Bo ja przeczytałam gdzieś, że po kroplówce są mocniejsze skurcze. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale mnie bardzo bolało po tym jak mi kroplówkę podłączyli.
Faktycznie dużego synka masz :happy2: Rodziłaś naturalnie? Ja nawet nie wiedziałam, że będzie ponad 4 kg, bo na ostatnim usg było 2,5 kh.
Trochę z tematu wątku odeszłam, więc umieszczam zdjęcie, żeby nie było ;-)
 

Załączniki

  • SDC13315.jpg
    SDC13315.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
Panie i Panowie....!:-)
Oto Zofia L.- po raz pierwszy jedzaca marcheweczke:tak:

P1080013.jpg P1080016.jpg

Na ostatnim- juz widzi łyzeczke zmierzajaca do buzki...
na pierwszym -otwiera buzie...
na drugim-usmiech zadowolenia po połknieciu...
 

Załączniki

  • P1080019.jpg
    P1080019.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Do góry