reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

reklama
aga26- jej jakie sliczne kochajace sie rodzenstwo oj ja tez nie moge uwierzyc ze Lenka za 4 dni bedzie miala pol roczku ten czas chyba przyspieszyl doslownie :tak:
 
marta,ależ Adaśko ma grzywę,śliczny chłopczyk:-)
gaju,Maksiu nieżle się kamufluje, taki grzeczniutki na zdjęciach:-)
gugalove,napatrzeć się nie mogę na Twoją niuńkę:-)cudo!!
gosheek ,Majeczka to cudna księżniczka, a swterek Lenka mi identyczny:-)
aga, urocze maluchy:-) wszystkiego naj na 0,5 roczku!!!!



A to Lenka:1.przed kąpielą, 2.w swoim kolorowym królestwie, 3.po kaszce malinowej:-) lenka02.jpglenka03.jpglenka01.jpg
 
gaja - tak jak dziewczyny piszą - jak on ładnie się kamufluje, taki śmieszek kochany :D

gosheek
- śliczna ta Twoja córa :) Kawalera już ma?! :p Jakby co Adasia wpisz na listę, hihihih :)

gugalove - oczy to Twoja córa ma nieziemskie :) Rozkoszna jest, i na pierwszym zdjęciu takie usteczka słodkie zrobiła! :D

aga26
- zazdroszczę dwóch kochających się bąbelków, ale nie ma co zazdrościć tylko trzeba się do roboty wziąć!!! :-D Śliczne zdjęcie!

Ania_86 - nie tylko Adaśko ma grzywę :) I mamy takie samo body z Mothercare (2 zdjęcie). I jak słodko Lena z tą łyżeczką wygląda :tak:
 
Dziękuję Wam za milutkie słowa,naprawdę wszystkie troski staja sie malutkie jak patrze na te moja dwa skarby!
Lenka urocza, sliczne włoski!
Wiktorek Justysi pięknie siedzi i ma widze niezły rządek ząbków! wow!
 
Jakie te nasze pociechy sa piękne i wspaniałe bez wyjątku;-) tyle miesięcy czekałyśmy i doczekałyśmy takich wspaniałych istot:tak:pamiętacie jak sobie pisałyśmy czy sie rusza w brzuchu czy też nie ,jak znosiłyśmy ciąże i porody? aa tu prosze nasze maleństwa są juz tak duze:-D dla czasu macierzyństwa warto żyć:tak:
a tu maoja JulkaDSC00998.jpgDSC00990.jpgDSC01002.jpg
 
Ostatnia edycja:
piękne te nasze wsześniowe bobaski:)
Karolina duża dziewczynka z Julci jaka zadowolona jak na rączkach się ja trzyma :) mieliśmy podobne body z i love mum:)
Przyszła mamo Torianek straszny słodziaczek jak pięknie się uśmiecha
Justyna ślicznie siedzi Twój synek:)
Zdj_cie0045.jpgna koniku cioci Madzi:)

Zdjęcie0324.jpgsiedzę i się cieszę:)
 
reklama
Do góry