reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Kaira- to nie wiesz ze córeczki są tatusiów- haha- mój maz tak twierdzi...;-) rodzice zawsze dopatruja sie do kogo podobne-haha:tak:
Pola- no własnie wklej swoje zdj razem z Maja:-) doszukamy sie podobienstwa:-D
Choc ja czasem sobie mysle ze gdyby nie to ze Sare nosiłam w brzuchu i potem bole poporodowe (ja miałam cc)- zreszta o których ja juz defakto nie pamietam- to nie uwierzyłabym ze Sara to moja córeczka:szok:
A oto mój łobuz....smieje sie jak tata..hm
Zawadiacki usmieszek:laugh2:

Sara pasibrzuch:-)
Oglądam sobie książeczkę...
Po co oglądać jak mozna zjeść...
mniam mniam...
 
reklama
diablo.jpg
Mask diabełek.
wklejam jedno-powinno wystarczyć:-D .
 
Sara jest sliczna i słodka!!!!! A Maks super wyszedł jako mały diabołek:-D chociaż bużke ma małego aniołka:-) a to mój krecik. Na przed ostatnim zdjęciu Siostra go stroiła;-)
 
A to moj lysy chomik z dzis przed spaniem
dziewczyny dzici sa sliczne cudne i takie pocieszne .....causki dla waszych bobaskow!!!:-)
 
Lucy Twój Comiś to taKI śMIESZNY J4EST, W OGóLE NIE WIDAć żEBY BYł CHORUTKI. Maksiu I Krecik też super chłopaki.:-D
 
A tak wygląda Martynka. Z ulubioną przytulanką - ręczniczkiem, z niezastąpionymi misiami i w coraz bardziej ulubionym leżaczku :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pieeeekne!!!!Wszystkie!!!!
Maks mały diabełek- faktycznie:szok:
Konrad słodziak mały:tak:
A Remik normalnie bym go nie poznałą taaak sie zmienił- rosnie w oczach:tak: :-) :-)
Martynka piekna dziewczynka:-)
 
Do góry