reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Dorcia ale ona ma sliczne oczka takie czraniutkie chyab po mamie? cud dziewczynaka i jak sie ukrywala?? cwaniarka!!:laugh2:
 
reklama
Dorotak niunia śliczna- ale mieliście niespodziankę- haha:-D
apropo tych fotelików samochodowych- faktycznie trzeba uwazac przy tak malutkich bobasach i uzywac tylko wtedy kidy si emusi- nasz fotelik ma taka specjalna poduche pod pupe by dzidzia prawie lezała- choc tyle- i wówczas mozna uzywac jako bujaczek- i jak sara ma zły dzien i krzyczy to bujam ja tam i si euspokaja...ech ta mała złosnica;-)​
 
a ja jestem taaaka ciekawa swiata ze zaczełam dzwigac głowe- haha- to pisałam ja - mała sara;-)
 

Załączniki

  • DSCN1293.JPG
    DSCN1293.JPG
    27,1 KB · Wyświetleń: 72
  • DSCN1294.JPG
    DSCN1294.JPG
    27,8 KB · Wyświetleń: 54
:-) Dorotak ale przeslodka ta Twoja córeńka, Lucyann ale synek się zmienił od pierwszego dnia, megii prześliczny bobas a Monika80 Twoja mała skórke ma tak śliczna już nie jak noworodek tylko conajmniej 2tyg. dzieciaczek :tak: Prześliczne wszystkie bobaski :-D
 
reklama
Do góry