reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Karolek to już mały mężczyzna
Kuba jest bardzo ładnym chłopcem ;-)
Obaj na pewno niejedno serce złamią :rofl2:
Zosia jest śliczna :tak:
Cudowne te nasze dzieciaki listopadowe, miło jest patrzeć, jak rosną i rozwijają się.
Rok temu czekałyśmy na poród, teraz czekamy na tort z pierwszą świeczką...Leci ten czas nieubłaganie...
 
Obraz 178.jpg Obraz 357.jpg

Obraz 098.jpg Obraz 516.jpg
 
Bodzinka ja też nazywam Lilkę Bąbel :-);-). super chłopaki przystojniaki z Karolka i Kubunia. rzeczywiście Kuby dawno nie widziałam, do twarzy mu z ty knikiem /czy czymś tam na czym siedzi.../Zosia też ma fajowe fotki. wszystkie dzieciaczki urocze...
 
Zosia z tym misiem tak słodko śpiocha sobie :-) Śliczna dziewczynka!
Kubuś super chłopak. A jak pewnie siedzi na tym bujaku!
I jak zwykle okazuje się, że listopadowe dzieciaki to śliczności pierwsza klasa :-)
 
reklama
Kuba to przystojniak,że ho ho:-)Piękną ma czuprynke:tak:
Zosia śliczna laseczka a to zdjęcie z misiem bomba:-):-)Podoba mi się też w różowych rajstopkach, my mamy takie tylko czarne w paseczki.Może to znak;-)
 
Do góry