reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

reklama
anussia201 i madziarra: całkiem fotogeniczne te Wasze maleństwa:-) p.s. ale fotka pt " bydło zza okna" mnie rozwaliła, jakoś tak strasznie optymistycznie mnie nastraja:-)
 
anussia201, w zasadzie póki dzieci do szkoły nie idą lepiej dla nich że chowają się z dala od miasta, ja osobiście bardzo Ci zazdroszczę. Ale wierze że ty się możesz męczyć. Spokojnie na pewno w swoim czasie przeforsujesz wyprowadzkę. Bądź dobrej myśli.

Do pozostałych dziewczyn - macie śliczniusie dzieci i jeszcze fajniejsze fasolki w brzuchu. Urok małych dzieci polega na tym że wszystkie wzruszają i chwytają za serducho! :)

Postaram się wkleić i moją fasolkę jak już będę po USG a to za półtorej tyg.
 
Tylko żeby tu było ładnie na tej wsi.W ogóle warunków tu nie ma dla dzieci.Mam nadzieję że za rok będzie tu piaskownica i huśtawka.Żadnej trawki tu nie ma ani ogródka,nie ma gdzie wyjść z dzieckiem i posiedzieć,dookoła żużel i wszystko się kurzy i brudzi.Na łące pełno krowięcych kup ehhh :-(
 
reklama
Do góry