reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotelik samochodowy

Witam,
mam pytanie troszkę odbiegające od kupna fotelika bo fotelik już jest.
Szwagierka dostała fotelik samochodowy bez"firmowy" ale ma zepsute zapięcie i nie bardzo wiemy gdzie można dostać lub naprawić tę część fotelika,może wiecie dziewczyny gdzie można się zgłosić z tym problemem? gdzie kupić nowy badź gdzie dać do naprawy?
Z góry dziękuje za pomoc
 
reklama
aniaj moze zapytaj tam gdzie kupili fotelik, sprzedawca napewno ma kontakt z producentem, beda mieli takie czesci.

A my kupilismy jednak maxicosi tobi, chcialam chicco ale mieli tylko czerwone,wiec dolozylismy troszke wiecej i kupilismy inny,bo nasz maly to juz tak sie darl w tym maly foteliku ze jechac sie z nim gdziekolwiek nie dalo,strasznie,w tym nowym to siedzi jak król i patrzy sie wszedze dookola, i co mi sie bardzo spodobalo to mozna rozkaladac ten fotelik 3 razy , pozycja siedzaca, polsiedzaca i pollezaca.Ogolnie jestesmy bardzo zadowoleni,wygodny, miekki, maly sie w nim nie poci,latwy w zamontowaniu.
 
Karolki-Super fotelik też się nad takim zastanawiałam,ale jak my zmieniaiśmy to Ala była jeszcze za mała na taki i musieliśmy kupić 0-25kg
 
Słuchajcie mialam fotelik ale niestety się nie rozkąłdal i wczoraj zupełnie przypadkowo teafiłam z kolezanka do komisu poniewaz ona wstawiała wózek i kupiłam fotelik Ramatti juz wczesniej go ogladałam ale nie mogłam się zdecydować a kupiłam go za 140zł i wogóle nie ma oznak że był używany to jest ten model a dokładanie sport azure nawet kolor ten sam;-)
NOWY RAMATTI VENUS COMFORT + 14 GRATISÓW +WYS 0zl (359062182) - Aukcje internetowe Allegro
 
wikiale ci się trafiła okazja :tak: dostałas praktycznie za pól ceny, fajny fotelik ;-)
 
Skontaktowaliśmy się z producentem tych fotelików chyba jakoś da się załatwić ten zaczep,szwagierka działa już dalej sama:)

Ja mam pytanie i wacham się jaki fotelik wybrać na potem,tzn córcia ma dopiero 3 miesiące więc narazie ma ten najmniejszy ale myslę juz o tym jaki później kupić czy 9-18 kg czy od razu 9-36 ? Widziałam że różnią się tym że ten do 18 kg ma tą podstawkę plastikową jeszcze i jego zaletą jest na przykład to że można go do pozycji półleżacej ustawić, natomiast te do 36 kg mają już tylko siedzisko nie podłożone tym plastikiem tylko tą podkładkę którą póżniej się używa jak dziecko jest sporo starsze.
Co myślicie? jakie macie doświadczenia w tej kwestii?
 
aniaj-To jest mój post z piewrwszej strony.Ala jak miała 4,5miesiąca przestała się mieścić do tego najmniejszego fotelika.

Fotelik Beat, firmy Play, dostosowany dla dzieci w grupie wagowej od 0 do 25 kg. (do ok. 7 lat). Fotelik można mocować w samochodzie tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Można go montować na przednim fotelu pasażera lub na tylnej kanapie. Może być mocowany w samochodzie za pomocą tradycyjnego pasa piersiowo-biodrowego lub tylko za pomocą pojedynczego pasa biodrowego. Fotelik posiada unikalny System Evolution - podwójnego napinania pasów, powodujący zablokowanie pasów samochodowych oraz likwidację kołysania. Siedzisko posiada 5-stopniową regulację kąta nachylenia. Fotelik posiada również regulację wysokości zagłówka stosownie do wieku dziecka. Siedzisko fotelika jest wyłożone specjalną wkładką anatomiczną absorbującą drgania. 5-cio punktowe pasy fotelika posiadają ochronne nakładki, a dzięki odpowiednim zaczepom, pasy są przytrzymywane na bokach podczas wkładania dziecka do fotelika. Aby zachować uniwersalność w każdym przedziale wiekowym część krokowa pasów fotelika posiada regulację wysokości mocowania. Wymiary: 53 x 53-60 x 61-63 cm.
Jestem z niego bardzo zadowolona,jego autem jak dla mnie jest przystępna cena 620zł
Nie moge wkleić strony.Można go zobaczyć na

Artyku


 
Dziękuje aneta za pomoc.Rzeczywiście rewelacja jak czytam recenzje tego fotelika;)
Myslę że na taki właśnie się zdecyduje:)
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Ja tez juz mysle nad kupnem drugiego fotelika,bo w tym co teraz siedzi to tez sie mala wydziera,wygina sie chce z Niego wyjsc,ale zakup zrobimy w Polsce bo akurat juz za niecaly m-c wyjezdzamy a z powrotem go przewieziemy jako bagaz czy jak...zobaczymy
 
Do góry