reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmiki z naszymi dzieciaczkami :)

reklama
Hehe, Irtasia, jakbym widziała mojego Lulka, też taki cierpliwy :tak: A Oli też go za głowę tak podnosi czasem :-D
Właśnie dziś trochę ponagrywałam Oliwkę, między innymi z Lulkiem. Jak to pozciągam i wrzucę na You Tube to wkleję Wam, ale nie będzie pewnie to zbyt prędko, bo od jakiegoś czasu filmy na You Tube wgrywają się kilka godzin :baffled:
 
Hehe, Irtasia, jakbym widziała mojego Lulka, też taki cierpliwy :tak: A Oli też go za głowę tak podnosi czasem :-D
Właśnie dziś trochę ponagrywałam Oliwkę, między innymi z Lulkiem. Jak to pozciągam i wrzucę na You Tube to wkleję Wam, ale nie będzie pewnie to zbyt prędko, bo od jakiegoś czasu filmy na You Tube wgrywają się kilka godzin :baffled:
U mnie znowu od pewnego czasu youtube chodzi szybko:tak: a Filip cierpliwy jak zaden inny z moich:tak::-D
 
Znacie jakiś inny hosting filmów poza You Tube i Wrzutą :confused:
Na You Tuba wrzucałam film w nocy i Tomek mi wyłączył kompa, bo myślał, że zapomniałam wyłączyć:wściekła/y: A jak podjęłam rano próbę jeszcze raz to po 5 godzinach zciągania neta mi wywaliło :crazy:
Na Wrzutę nie mogę tego fimu wrzucić, bo tam można tylko filmiki do 150 mega dodać, a ja mam prawie 1 giga.
 
reklama
Do góry