reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

ESTRADIO / PROGESTERON

reklama
Ja tam kiedyś dostałam radę, że trzeba iść do koleżanki, która ma bobasa w domu i "wszystko się odblokowuje". 😁
A ja że brzucha pogłaskać jak kobieta jest w ciąży.
Kurcze za każdym razem glaskalam brzuch i potem byłam w ciąży.
Zbieram się szukać kogoś w ciąży 🤣
 
A ja że brzucha pogłaskać jak kobieta jest w ciąży.
Kurcze za każdym razem glaskalam brzuch i potem byłam w ciąży.
Zbieram się szukać kogoś w ciąży 🤣

Nie chce powielać zabobonów ale jak tydzień temu u koleżanki 3 miesięcznego bobasa oglądałam to mnie owulacja aż w 8dc dopadła chyba z tego wrażenia. 🤣
 
reklama
Do góry