reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

Cześć! Jeśli jeszcze można to również proszę o przesłanie książki, niestety skończyły mi się już pomysły na nowe dania dla mojego siedmiomiesięcznego łakomczuszka :laugh: janiolki@o2.pl Pozdrawiam!!!
 
reklama
Drogi slowiczku - czy ja bym tez mogla prosić o ta ksiażke plis plis... ;D ;D ;D ;D Z gory bardzo dziekuje
 
Witaj Słowiczku, dzisiaj weszłam po raz pierwszy na to forum i znalazłam to czego poszukuję już w internecie od dłuższego czasu, czyli takiej książki. Byłaby dla mnie (taką mam nadzieję) bardzo dużą pomocą przy karmieniu mojego niejadka. Dlatego też bardzo proszę Cię o przesłanie mi na adres: iga4@gazeta.pl wersji elektronicznej tej książki. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ.

Piotrek ze swoją mamą.
 
Dziękujemy pięknie za nadesłanie książki !!!.
Mam jednak problem z jej otworzeniem. Czy do tego potrzebny jest jakiś program? Proszę o podpowiedź na adres:iga4@gazeta.pl.
Piotrek
 
reklama
Do góry