reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

reklama
Witaj Słowiczku, dziękuję za szybką odpowiedź. Teraz jest wszystko o'key. Książka się rozpakowała i uruchomiła. Dziękujemy bardzo za te przepisy. Po wstępnym przejrzeniu bardzo nam się przydadzą, gdyż pozwolą urozmaicić posiłki mojej najukochańszej pociechy. Pozdrawiamy raz jeszcze.

Piotruś ze szczęśliwą mamą
 
MAŁY SMAKOSZ jest to encyklopedia 'Mamo to ja' kosztuje 5,99są tam 62 przepisy, wiem bo kupilam :laugh:

92dt.jpg
 
Dzięki już wiem, bo wczoraj zakupiłam. :) Dowiedziałam się z tej gazety wielu ciekawych rzeczy na temat żywienia dzieci, o których nie miałam zielonego pojęcia. Jeszcze raz dzięki za polecenie tego czasopisma. :)
Pozdrawiam
 
Przepraszam cię słowiczku, podałam w nowym wątku stronkę, która podpowiada jak można uzyskać "twoją" i "moją" książkę oraz dwie inne. Może to ciebie też troszkę odciąży, bo ja ostatnio nie mogłam nic do nikogo wysłać, bo nie było połączenia z serwerem. Pozdrawiam.
 
To pewnie nudne czytać poraz setny - a czy ja też mogę o tę książeczkę prosić? My dopiero zaczynamy coś tam jeść i bardzo nam by sie przydała. Na razie jemy słoiczki... Mój adres to notak@interia.pl
 
reklama
Do góry