reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

reklama
Czesc Aletka,



Swietnie ze znalazlam kogos z taka ksiazka. Moglabym prosic o przeslanie jej.
Moj adres to kwbaig@onet.pl? Mam mala coreczke 6 miesieczna i koncza mi sie przepisy z glowy.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Z gory wielkie dzieki
Kasia


na ten adres książka nie "poszła".
Sprawdź proszę czy poprawnie wpisałaś adres.
 
Cześć!!! Jestem mamą 6-letniej Julii i 4-miesięcznej Oliwii. Bardzo zainteresowała mnie książka dla niemowląt. Jeśli to nie problem to bardzo proszę prześlij mi ją na adres pati71@o2.pl Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
 
:-)dzisiaj pierwszy raz sie zalogowałam.Własnie bym bardzo prosiła o te przepisy.Moja cora ma juz 9 mies i chciałabym juz robić jakies fajne pysznosci.Z góry dziekuje.mój mail lamkow@wp.pl
...mogę się podzielić. Jest w wersji e-book. Są tam przepisy kulinarne dla dzieciaczków od 5-go miesiąca do 1 roku życia. Jeżeli ktoś chce mogę przesłać.
Proszę o wiadomość na priv.
Proszę o pisanie poprawnych adresów e-mail !!!!
I wogóle o pisanie adresów...




Pozwoliłam sobie zmodyfikowac wiadomosc:
A ja podaje link do ksiazki jesli ktos chce ja sciagnac.
Ksiazka kucharska dla najmlodszych
ftp://netstellar.dyndns.org/babycook.exe

milego czytania i gotowania

Pozdrawiam
Aletka
 
reklama
Do góry