reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

e-mailowa ksiazaka kucharska

Czesc Aletka,



Swietnie ze znalazlam kogos z taka ksiazka. Moglabym prosic o przeslanie jej.
Moj adres to kwbaig@onet.pl? Mam mala coreczke 6 miesieczna i koncza mi sie przepisy z glowy.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Z gory wielkie dzieki
Kasia
 
reklama
Witaj
Prosze Cię o przesłanie też tej instrukcji.Mojej 5 miesięcznej córeczce zaczęłam wprowadzać nowe produkty i chciałabym też gotować jej zupki.Pozdrawiam serdecznie Kasanga
 
Kasanga to była instrukcja do stworzenia animowanego gifa(pokazu slajdów).
Miałam kiedyś w podpisie takie zmieniające się obrazki i Dziewczyny chciały wiedzieć jak to zrobić, a że instrukcja jest dość długa i wymaga programu Paint Shop Pro lub Adobe Photoshop to wysyłałam ją na maile.

Wszelkie instrukcje do gotowania obiadków są zawarte w przepisach :-)

Agnes, Aniu bardzo mi miło. Cieszę się że moje przepisy Wam się przydają.

MamoKubusia przepraszam, ale nie pamiętam czy wysyłałam do Ciebie instrukcję do zrobienia pokazu slajdów, a bardzo dawno nie zaglądałam na ten wąteczek. Szybciej i pewniej jest wysłać PW.
Jeśli instrukcja jest Ci potrzebna to poszperam bo gdzieś powinna być na twardym dysku. :-)
 
Witam. Mój synek ostatnio zrobił się niejadkiem. Próbuję już najróżniejsze dania mu serwować, ale zje jak wróbelek i zaciska pysia. Nie mam już pomysłów więc jeśli możecie dziewczyny - podeślijcie mi tą książkę, o której jest mowa :-p.
Mój mail to: magdalena-cydzik@wp.pl
Z góry dziękuję!:happy:
 
reklama
Do góry