reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne "zaczerwienienia" na twarzy

reklama
Po bephantenie jak i emolium zmiany są bledsze. Boję się jednak na dłuższą metę używać tu maści bo mały co chwilą łapkami tam manewruje a potem do buzi;/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi się że mój synek miał podobne "plamy" na policzkach. Smarowałam mu to kremem Atoperal Baby i zniknęło bezpowrotnie po 3-4 dniach. Lekarz też sugerował skaze białkową i nawet przepisał maść ze sterydami, na szczęście nie wykupiłam :) spróbuj tego Atoperal Baby, dostępny w Rossmann.
 
Wydaje mi się że mój synek miał podobne "plamy" na policzkach. Smarowałam mu to kremem Atoperal Baby i zniknęło bezpowrotnie po 3-4 dniach. Lekarz też sugerował skaze białkową i nawet przepisał maść ze sterydami, na szczęście nie wykupiłam :) spróbuj tego Atoperal Baby, dostępny w Rossmann.
Dzięki za namiary. Tylko już teraz nie wiem czy zmieniać mleko czy zacząć od tej masci :/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym zostawiła mleko i póki co wypróbowala ten Atoperal, który może Ci się później też przydać. A i Atoperal to krem a nie maść ;) ja tym Atoperalem smarowałam u siebie lekko wysuszoną skórę i mi zeszło. Później Antek miał takie plamki na szyi i też pomógł, myślę, że warto zainwestować, kosztuje jakieś 20 zł.
 
Teraz używam emulsji do ciała emolium. To nie jest coś podobnego? Ile razy dziennie smarować tym kremem? To jest ten atoperal baby plus do skóry wrażliwej 50 ml?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja bym pierw zaczela od mleczka, bo moze ktorys skladnik jej nie odpowiada. A dokarmiasz mm z jakiego powodu?

[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
W takich przypadkach używałam latopic, Emolium, oilatum. W końcu od swojej lekarki dostalam próbkę balsamu i po kłopocie. Spróbowałam i zaczęłam to używać jest kiepska dostępność ale może w twoim mieście to będzie. Lekki balsam od 1 miesiąca życia Linum firmy Dermedic baby, koszt ok. 18 zł.
 
Myślę że to z jakiego powodu daje mm to moja sprawa ;) tyle rad że już się pogubiłam:) Andżelika u ciebie też był taki problem? Żaden emolient inny typu emolium nie pomógł?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też pojawiały mu się takie szorstkie plamki. Kupowałam najdroższe emolienty bo myślałam , że będą najlepsze i jednak najskuteczniejszy był linum. Ze zmianą mleka bym się wstrzymała.
 
Do góry