reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne "zaczerwienienia" na twarzy

reklama
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba mleko pierwsze można zmienić bez jakiej kolwiek kombinacji i przez 7 dni sprawdzac reakcje na mleko....ale zaznaczam nie wiem czy dobrze pamietam. Ja zmieniłam mleko dwukrotnie.
 
Nie chce być lekarzem, nie chciała bym szkodzi więc przejdź się w poniedziałek do swojego lekarza i porozmawiaj i tym. Przypomnij sobie od kiedy to się pojawiło itd.
 
Ja przerabiałam dwie szkoły:
1. od razu zrobić całą porcję nowego mleka
2. zmieniać stopniowo - tj. pół miarki pierwszego mleka zastąpić połową miarki mleka 2 - i tak 2dni, potem 1 miarkę mleka 1 zastąpić 1 miarką mleka 2 - i znów 2dni (postępować aż do momentu całkowitego przejścia na mleko 2)

W naszym przypadku najlepszą metodą była ta pierwsza - u nas największa poprawa nastąpiła po przejściu na Nutramigen. Z tymże nie sprawdza się ona przy wszystkich dzieciach.
 
Zamówiłam ten atoperal bo jak posmarowalam koło pępka emolium to zeszło. Jak nie przejdzie to pójdę do lekarza. Póki co pociesza mnie to że mały się nie drapie tam tzn nie swędzi go to. Śpi spokojnie, nie płacze itp.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest najważniejsze że dziecko ma spokój. Ja zmieniałam mleka bo: po bebiko było zatwardzenie bóle brzuszka i kolka , zmieniłam na Bebilon to co wypił to zwracał w końcu na Enfamil i był spokój. Martwilam się czy takie nagłe zmiany mu nie zaszkodza ale wszystko było ok.

A może twoje maleństwo ma alergię kontaktową czy jakoś tak.
 
reklama
Do góry