reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne przyrosty beta hcg

stokrotka00804

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2022
Postów
24
Witam. Ostatnia miesiączka 05.06. Owulacja w okolicach 17-20.06. Martwią mnie dziwne przyrosty bety a mianowicie
07.07- 2150
09.07- 2730
11.07- 5800
Wszystkie badania o tej samej godzinie i to samo laboratorium. Jutro wizyta u lekarza. Miałyście podobnie? Co to może oznaczać? Pierwszy przyrost był 27% w ciągu 48 godzin.
 
reklama
Hmm nie wiadomo, pierwszy przyrost bardzo kiepski, ale ten drugi już ładnie. Byłaś na USG? Już powinien być przy takiej wartości pęcherzyk w macicy widoczny. A co dalej się będzie działo nie wiadomo. Czasem tak bywa że ta beta się rozpędza później i jest wszystko ok. Myślę że teraz najwięcej się dowiesz po kolejnych USG a nie już z przyrostów. Ja bym się umawiała do ginekologa
 
Hmm nie wiadomo, pierwszy przyrost bardzo kiepski, ale ten drugi już ładnie. Byłaś na USG? Już powinien być przy takiej wartości pęcherzyk w macicy widoczny. A co dalej się będzie działo nie wiadomo. Czasem tak bywa że ta beta się rozpędza później i jest wszystko ok. Myślę że teraz najwięcej się dowiesz po kolejnych USG a nie już z przyrostów. Ja bym się umawiała do ginekologa
Tak jak napisałam, jutro wizyta. Ale o niczym innym myśleć nie umiem
 
Najważniejsze, zeby ciąża byla wewnątrzmaciczna... z tego co czytalam jednorazowe zawahanie przyrostu bety zdarzyło się niejednej i ciąże zdrowe i donoszone. Więc pojedynczy mniejszy przyrost nie musi spowodować zlego rokowania dla tej ciąży.
 
Byłam na wizycie. widoczny jedynie pęcherzyk ciążowy 3mm. Dość mały jak na ten etap, tym bardziej że zbliżenie było tylko 17.06. Lekarz kazał powtórzyć dziś betę. Czekam na wyniki.
 
reklama
Do góry