reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Babci i Dzień Dziadka

ja to się wściekam na przedszkole bo co roku robią do południa. U nas wszysccy zainteresowani pracują. Moja mama w nauczycielstwie, więc urlopu nie ma... Rok temu teściowa brała urlop, teraz taka sytuacja w pracy, że nie bardzo mogła i na występie byłam ja. Niby próbowałam rozmawiać, prosić, żeby zrobili po południu, ale usłyszałam, że wtedy za dużo dziadków przyjdzie i się nie pomieszczą, więc to taka naturalna selekcja... Tylko przedszkolakom, których dziadkowie pracują, jest przykro...
 
reklama
U nas w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka też do południa, połączony z Jasełkami (bo w grudniu dzieci prawie nie było w grupie). Tylko mój tata nie może,bo pracuje, a reszta będzie obecna, łącznie ze mną, bo na tą godzinkę z pracy mnie szefowa wypuści, a przedszkole zaraz obok.
Co do prezentów dla dziadków to ja nie muszę się zastanawiać, bo starsze dzieciaki zawsze coś przygotowują.
 
tutaj sie nie obchodzi ani dnia babci ani dziadka, no ale my oczywiscie kortespondencyjnie i telefonicznie obchodzimy
 
u nas w przedszkolu tez do południa jest spotkanie z dziadkami, na 10. Moi rodzice beda bo tata wyskoczy z pracy a mama tak czy siak nie pracuje, ale teściowie nie wiem, czy dadzą dojechać ze Śremu, zobaczymy
 
U nas też zawsze z tego co wiem do południa, zresztą które dziecko wytrzymało by do 16 czy dalej....i wszyscy sie odliczyli, moja mama wzięła tylko wolne, ale taka dumna, ze gdzieżby nie, tato miał nockę wiec i on miał czas, teściowa w domu, a teść pracuje u nas (u siebie) wiec wolne robi kiedy chce.... ja byłam na przedstawieniu bo pomagałąm przy przygotowaniu poczęstunku dla dziadków,jak zwykle nikt sie nie pisał, i tylko ja z tą sama laseczka co ostatnio...
 
tym razem w rossmanie robie.
Bardzo mi się podobają te kalendarze w rossmanie i stwierdziłam, że zrobie dla swoich rodziców i dziadków:tak:

tutaj sie nie obchodzi ani dnia babci ani dziadka, no ale my oczywiscie kortespondencyjnie i telefonicznie obchodzimy
W IE też nie ma tego święta, ale obchodzimy go w podobny sposób jak Wy;-)
 
my robiliśym przedstawienie w domu bo w przedszkolu dyżur były prace zobione przez Szymka kwiaty i broszki dla babci kupilismy a dla dziadka dla jednego jajo do ćwiczenia ręki po złamaniu a dla drugiego Szymke wybrałwielki kufel do piwa.
 
przyjecie dla Dziadków w przedszkolu udane, babcia wróciła wzruszona:-) hubek zadowolony, potem jeszcze w domu wręczył kwiatki i kalendarz, który oczywiście okazał się najpiękniejszy na świecie (ech ci zwariowani dziadkowie;-))

a jutro wyruszamy na objazd reszty dziadków i pradziadków w Śremie i w niedzielę w drodze powrotnej jeszcze do mojej babci
 
reklama
najbardziej zaskoczył nas mój tata mimo że Szymek recydował wiersze w domu i wręczał prezenty mój tata się popłakał.
 
Do góry