reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień Babci i Dzień Dziadka

KArola ty jak zwykle wsyztko na ostatni guzik zapiete masz:tak::-)

my wczoraj robilismy laurki, ale Hubek przy drugiej juz wymiekał:sorry2: nie mógł juz sie skupic:sorry2: dzis jakiegoś kwiatuszka jeszcze zakupie i kalendarze w dłoń i na kawke do babci i dziadka :-)

Wolfia no to faktycznie cięzko z tymi teściami twoimi:baffled:, to moze faktycznia jak tacy niechętni to dac im przez męza i już:sorry2: nie chca to nie:-p ich strata:tak:;-) a może oni nie potrafia się pogodzic, ze dziadkami już są, jak po domu taki mały berbec jeszcze u nich lata:confused::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze żadnych Babć wśród nas nie ma, więc nie składam życzeń;-):-D

w końcu zrobiliśmy mniejsze serca ( miałąm takie foremki do jajek sadzonych więc malusie nie są) i do tego na grubszym placku odcisnełam Szymka rączkę i też upiekłam.zaraz będziemy dekorować czekoladą i migdałami i cukiereczkami bo na mazaki to się może z literami nie wyrobić ;-)
kupiłam już dwa bukieciki po 5 różyczek by jutro w kolejce nie stać.można powiedzieć że jesteśmy przygotowani.

musimy być gotowi bo za chwilę zobaczymy jedną z babć, a do drugiej ruszamy ok 11:30
Karola świetny plan i pomysły:-):-) Babcie będą zachwycone:tak:

Wolfia no to faktycznie cięzko z tymi teściami twoimi:baffled:, to moze faktycznia jak tacy niechętni to dac im przez męza i już:sorry2: nie chca to nie:-p ich strata:tak:;-) a może oni nie potrafia się pogodzic, ze dziadkami już są, jak po domu taki mały berbec jeszcze u nich lata:confused::sorry2:
Rosmerta ja mam właśnie wrażenie, że dobrze, że jest Sylweriusz, bo tak to już w ogóle by można było o nich zapomnieć, byliby zbyt zajęci swoimi sprawami;-) Ja nie wymagam od nich bycia "dziadkami", w końcu babcia skończy dopiero 46lat, a dziadek 48, ale zainteresowania się rodziną:sorry2: Tylko jak oni mają obchodzić takie dni jak w Święta Bożego Narodzenia mogliby się chyba z nami nie widzieć:-( Chociaż pewnie jakbym ich nauczyła, że w te dni dostają prezenty, co najmniej jak urodzinowe, to pewnie i by chcieli się zobaczyć:-p Tak czy inaczej dzisiaj idą do kina na "Avatara", więc nawet jak byśmy się chcieli spotkać to nie ma możliwości:sorry2:
A upominki czekają, albo na jutro... albo na lepsze czasy:sorry2:
Wczoraj Victor szalał z moją mamie na skypie:-p A dzisiaj jak będzie babcia miała chwilę to znowu się odezwie:-)
 
A upominki czekają, albo na jutro... albo na lepsze czasy:sorry2:
O. wczoraj przekazał mamie laurki i ciasteczka migdałowe w kształcie serduszek i motylków i wiecie co... babcia nie pamiętała z jakiej to okazji dopóki nie zobaczyła laurek, więc jak byśmy niespodziewanie do nich przyjechali, to nawet nie wiedzieliby dlaczego:szok::-p Ogólnie to podziękowała wnukom i pomysłodawcy (czyli mi)... o i tyle z Dnia Babci i Dziadka w tym roku. Zobaczymy co będzie za rok:sorry2:

Madzix a jak wrażenia dziadków po występie wnuczki?;-)
 
Wolfia, wspolczuje takich tesciow, a najbardziej szkoda mi Vicka i Olivera. Jak beda starsi to moze im byc bardzo przykro ze maja takich dziadkow. Ale pocieszajace jest to ze przynajmniej Twoi rodzice sprawdzaja sie w tej roli.:-):-)

Karola, swietna niespodzianke przygotowalas dla dziadkow. na pewno wszystcy byli bardzo zadowoleni.

Madzix, i jak wystep Martusi? Ja bym bardzo sie bardzo wzruszyla jakbym zobaczyla wystewp Milki.
 
Ostatnia edycja:
u nas standardowo kalendarze :tak: dziadkowie juz chyba sobie nie wyobrażają, że ich mogliby nie dostać

do tego 21 stycznia są zaproszeni do przedszkola - Hubek cały dumny i nie moze sie doczekać:-)
 
reklama
a ja kupiłam dla babć broszki z onyksami bo strasznie mi się podobały Szymek zrobił kwiatki z papieru w przedszkolu dla dziadkó zrobił takie okienka poprzyklejał w zależności od pory roku różne przedmioty do tego dostaną dużą gorzką czekoladę no i nauczył sie 3 wierszyków i będzie recytował.

już pisałam że w przedszkolu nic nie będzie w tym roku.
 
Do góry