reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

reklama
smażonego raczej nie, ale jak zjesz troszke to nic się nie stanie, a potóweczki Twój ma? mój ma na twarzy niestety-brzydko to jakoś wygląda chociaż szybko schodzi to nowe wyskakują :(
 
no wlasnie moj skarbek dzisiaj od 5tej poplakiwal i sie troche spinal moze faktycznie gazy go meczyly ::) dobrze ,ze czasem chociaz moge do was zajrzec bo rady innych mamusiek sa lepsze od najlepszych ksiazek ;D
 
Mój od rana tzn od 4.30 do 11 sie prężył i popłakiwał...teraz też niespokojnie śpi...idę z nim dziś do pediatry...Espumisan zaaplikować to sztuka do dziobka,taką ma do d..py końcówkę ::) uspokaja Oliego tylko smoczek albo cycuś albo...leżenie u taty na brzuchu ::) Wogóle dzis się popłakałam że synek woli ojca ode mnie,że mnie traktuje tylko jak dostawcę mleka... :(
 
No i kropelki nie smakują dziecku,zaraz się krzywi i pluje...ewan,mój też ma 2 na brodzie i 2 na policzku,dzis się dowiem czy to potówki rzeczywiście...
 
Dziewczyki tymi krosteczkami sie nie przejmujcie bo jak to nie sa potowki to jeszcze hormony u dziecka robia swoje i tak moze byc!!! To jest naturalne , ja jeszcze nie widzialam dziecka ktore by tego nie mialo!!!
 
Moj Brianek tez mial tego duzo..wyskoczylo w 2 dobie po porodzie.lekarz stwierzil ze to zupelnie normalne..i ze najprawdopodobniej pozbywa sie teraz moich hormonow...:)po 3 dniach wszystko zniknelo...dzis ma juz gladziutką buziulke:)
 
Byliśmy dziś u pediatry,mamy na gazy stosować Infacol 2 razy dziennie,o 19 i w nocy około 1,bo Oliwier ma sensacje od rana do 11-12 w południe,więc nietypowo... poza tym wszystko oki,zółtaczka jeszcze jest ale u cycowych dzieci wolniej znika...Mamy problem z pępkiem bo cos żółtego nam się sączy...mam przemywać przy kazdym przewijaniu spirytem i czyścic pałeczką.
Mój żarloczek przytył juz prawie kilogram! Waga urodzeniowa to 3540 g a teraz 4490!
 
reklama
dzis zjadłam2 czereśnie i morelkę...poza tym lody...ale sorbet i tylko 2 kulki morelową i jabłkową :-[ :-[ :-[ mam nadzieję,że mały tego nie odpokutuje...Boże,już mam schizy!
 
Do góry