reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś w obiektywie:)

Pszczolka a probowalas polozyc przed malym ulubiona zabawke?? moj jak sie zaczyna nudzic to mu rzucam cos przed niego i jak sie nie zaczyna bawic, to "gryzie" zabawke ;-) po domu tez inaczej niz poza. Zawsze a to autko zobaczy, a to polki sklepowe nadzwyczaj interesujace sa (moj okoliczne sklepy to juz chyba kazda polke zna na pamiec;.)) a to zielonego troche. Moze poprobuj po kilka kilkanascie minut sie z nim przejsc. Moj w domu w ogole wozka nie trawi, a wychodze z nim na dwor i zupelnie inna bajka;-)
 
reklama
Oj tak, spacer na dworze to zupełnie co innego. Olek tak ogląda jak dzieci się bawia na placu zabaw, jak piesek biegnie po ścieżce przed nim. i wszystko jest takie mega ciekawe...tylko dziad spać nie chce, jak się męczy na brzuszku to kwęka i walczy ....Michał kładl głowę i odpoczywał. A Olek szaleje.

Hubert super w tej czapeczce wygląda jak chłopiec okrętowy vel prawdziwy marynarz ;-) bliźniaki też fajnie i mogą sobie jeszcze pogadać hi hi o tym co widzą :-) pscólko spróbuj na spacerku, mnie było żal Olkowych pleców przy tych upałach i zaczęłam własnie na brzuszek kłaść, żeby plecki przeschły i odpoczęły...a tu taką radochę dziecku sprawiłam :-)
 
myszka - oki, to spróbuję wyjść na dwór i pokazać mu jegoulubiony (jedyny na osiedlu:-D) krzaczek, który widzi z wózka. Szymuś uwielbia drzewa, na ich widok robi coś w stylu "wow":-D, niestety moje osiedle młode i drzew brak:-(
Fel - mój wojownik też za nic na świecie nie położy głowy inie odpocznie jak jest na brzuchu, a kiedyś tak słodko spał tylko główkę sobieprzekładał:tak:
 
Pszczolka trzymam kciuki za malego buntownika, mam nadzieje ze mu sie spodoba "nowa" bryka;-) i nowe podroze
Moj tez lubi zielen chyba mamy nowe eko pokolenie :-D i az krzyczy do zoltych samochodow ;-)
 
Śliczne te nasze dzieciaczki :-D

A oto moja ostatnia wena twórcza na robienie zdjęć :-)
SAM_0874.jpgSAM_0940.jpgSAM_0962.jpgSAM_0986.jpgSAM_1041.jpg
 

Załączniki

  • SAM_0874.jpg
    SAM_0874.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 56
  • SAM_0940.jpg
    SAM_0940.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 58
  • SAM_0962.jpg
    SAM_0962.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 52
  • SAM_0986.jpg
    SAM_0986.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 65
  • SAM_1041.jpg
    SAM_1041.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry