reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

mummy3 szczęściara z Ciebie, rzeczywiście jest dużo pracy przy dwójce maluchów, ja wyczekuję pierwszego dziecka, w dodatku od połowy ciąży nie pracuję z powodów zdrowotnych, więc pewnie to też ma jakiś wpływ na mój przyrost wagi. No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak zrzucanie zbędnych kg po przyjściu maluszka, oby wyciągnął ze mnie wszystko... :confused:
 
reklama
Justyna malenstwo wyciagnie z Ciebie wszystkie kilogramy, nie ma sie co martwic waga, wazne, aby maluszek prawidlowo sie rozwijal. Ja po pierwszym porodzie wrocilam bardzo szybko do wagi sprzed ciazy, po drugim porodzie tez szybko wrocilam do wagi, ale dodatkowo bardzo schudlam, bo synus lezal w szpitalu i ze stresu kg w dol polecialy, w tej ciazy wolno przybieram, tez mam zalecenie oszczedzania sie ze wzgledu na szyjke itd, ale wiadomo jak to jest przy dwojce malych dzieci ciagle trzeba byc w ruchu.
 
Ha, myślę, że ja tutaj wszystkie Was pocieszę. Otóż do chwili obecnej mam na +25 kilo. Zaczęłam od 67 kg i w listopadzie przekroczyłam magiczną 90-tkę. Mam co prawda 184 cm wzrostu i ludzie mówią, że nie widać, ale ja to czuję. Na początku (4-5 miesiąc) kupiłam sobie ciążówki na allegro, które ze mnie po prostu spadały, i nawet żałowałam, że wydałam bez sensu pieniądze. Teraz ledwo w nie wchodzę, a w sumie jeszcze miesiąc przede mną. Przytyłam wszędzie - tyłek, uda,łydki, ręce, po całości. Pocieszam się, że w poprzedniej ciąży przybyło mi 23 kg i jakoś zrzuciłam, nawet poniżej wagi wyjściowej. Ale teraz?! 92 kilo! Muszę zrobić zdjęcie wadze, to jak będzie mi smutno kiedyś, to się pośmieję.
 
JU ja zaczynałam od wagi 91,6kg i teraz mam 99kg na wadze więc ja przekroczę 100-tkę a mam tylko 168cm. Jestem jak wieloryb ale po porodzie zabieram sie ostro za siebie bo zamierzam ważyć 70kg:tak:
 
Ja myślałam, ze do 60kg moja waga dobije, a na ostatniej wizycie jak byłam okazało się, że zamiast rosnąć - spadam :-D
Co prawda tylko 0,1kg, ale to było 13-tego :-p musze gdzieś zachaczyc jeszcze o wage :-D
 
reklama
JU ja zaczynałam od wagi 91,6kg i teraz mam 99kg na wadze więc ja przekroczę 100-tkę a mam tylko 168cm. Jestem jak wieloryb ale po porodzie zabieram sie ostro za siebie bo zamierzam ważyć 70kg:tak:
bulkaasia
To ja szczerze gratuluje tak niskiego przyrostu wagi w ciązy... Ja nie powinnam 12kg przekroczyz ze wzgl na wysoka wage startowa (182cm i 96kg na starcie) no allleee nie dałam rady... :zawstydzona/y::no: obecnie +21kg wiec szacuje ze skoncze na +25kg a do zrzucenia bedzie min 35kg... to sie nazywa duuzy kaliber.. :-p:dry:
Po 1 ciazy wrocilam do swojego 85kg ktore mialam przy starcie ale 10kg mi wrocilo nie wiaodmo kiedy, a gdybym z ta 2 ciaza miala czekac az zrzuce to... hmm... same rozumiecie...
totalna porazka byl ostatni tydzien w szpitalu - w 5dni w szpitalu przybralam 7kg... to sa zdolnosci co..? a przysiegam ze tylko na szpitalnych obiadkach.. :sorry2:
 
Do góry