reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Ja też właśnie dostałam okres. Zdążyłam zrobić test dosłownie minutę przed... Bo żyłam nadzieja, że jakoś podejrzanie mnie pobolewa brzuch i od rana jedynie plamienie. Niestety. Kolejny miesiąc. Teraz testowanie po 24.02. 😔 dziewczyny, który cykl już się staracie?
 
Ja też właśnie dostałam okres, chwilę po tym jak zrobiłam test... 😓 Ale już żyłam nadzieja, że jakoś dziwnie mnie brzuch boli. I to plamienie a nie okres. Niestety. Kolejny test pewnie ok 24.02. dziewczyny, który cykl się staracie?
 
Ja też właśnie dostałam okres. Zdążyłam zrobić test dosłownie minutę przed... Bo żyłam nadzieja, że jakoś podejrzanie mnie pobolewa brzuch i od rana jedynie plamienie. Niestety. Kolejny miesiąc. Teraz testowanie po 24.02. 😔 dziewczyny, który cykl już się staracie?
A jakis 30 czy 40. Przestalam liczyć :)
 
reklama
Ej a @Sarenka1993 @Erinti7 @Ceonis to gdzie :p

think no way GIF by Molang
O, nie widziałam, że już są kreski na luty :D
ja poproszę o wpisanie na 10 lutego <3
 
Do góry