reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Kocham Cie dziewczyno za to, że chciało Ci się dla nas narysować instrukcję parkowania ❤️

Tired Zzz GIF by Disney
Korzystajcie :D tak miałam to wyćwiczone że wolałam parkować równolegle niż prostopadle przodem - zawsze jakoś brałam za mały łuk :p
A ja dziewczyny mam złe przeczucia, teraz po powrocie do domu zrobiłam sobie pinka bo trochę mi ich zostało i ta kreska wcale.nie ciemnieje. Z dnia na dzień przecież powinna być ciemniejsza. Martwi mnie to, chyba oszaleje do tych wyników dzisiejszych 🙁😥
Z tym ciemnieniem to złudna sprawa, ja tak sobie kiedyś robiłam testy i wyszło że kreska przy becie 56 i przy becie 300 była bardzo zbliżona.
Hej dziewczyny.
Wróciłam wczoraj z pracy i o 23 przy podtarciu na papierze miałam różowo czerwony śluz, nie wiele ale jednak. Strasznie siw zmartwiłam, boli mnie brzuch jakby okres miał się zaraz zacząć ( wiem, ze na początku niby to normalne) ale czasami tez kłuje raz z lewej raz z prawej co bardzo mnie niepokoi. Dzisiaj wstałam, wyszłam z psem połaziłam trochę i póki co „czysto”. Trochę jednak spanikowałam i umowilam się do ginekologa na 11:30. Niestety nie do mojej lekarki bo jest na urlopie. Wiem, ze przy tak niskiej becie on na usg nic nie zobaczy, ale czy gdyby nie daj Bóg była np cp, to na takim etapie byłby to wstanie stwierdzić ?
Temat cp wałkowałam przy ostatniej ciąży, gdzie człowiek ostatecznie się cieszył że "tylko" poronił biochema. Przy becie 300 próbowali szukać lekarze zarodka na USG ale sami mówili że raczej nie ma szans zlokalizować. Dopiero od bety 1000-1500. Także jak nic nie będzie widać na USG to jest to całkowicie normalne i się nie stresuj!
😅 To chociaż dostajecie osobiście. Dla nas zaproszenie na ślub i wesele zostało... zostawione u teściowej. Mimo, że mieszkamy 15km od niej i nie mogli się młodzi pofatygować do nas. Byliśmy już po ślubie.
A na jedne chrzciny wysłali zaproszenie pocztą, również na adres teściowej. Bez żadnej wiadomości sms/Facebook do nas, że jesteśmy zaproszeni. Więc teściowa poczuła się w obowiązku poinformować nas 1tydzień przed uroczystością.
Jak czytasz, również rodzina męża. Ale u mnie to temat rzeka.
O moja kuzynka z którą w sumie nie mam kontaktu, mieszkając w tym samym mieście wysłała zaproszenie pocztą. Ale ja nie miałam totalnie ochoty iść na żaden ślub, i domyślałam się że to było zaproszenie na zasadzie "rodzice kazali zaprosić bo tak wypada" więc sposób zaproszenia tylko mnie w tym utwierdził :p
 
reklama
Do góry