reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
Dziwne bo nigdy na usg nie miałam więcej niż jeden pęcherzyk. Mam też krótkie cykle. PCOS ? Nikt nigdy mi nie zasugerował nawet...
Ale u Ciebie widzę, że ten stosunek LH/FSH (wiem, że przestarzałe jest patrzenie na to) jest 0,52, więc nijak ma się do pcos, bo tam "powinien" być powyżej 1,5.

Zapewne mądre głowy tego forum zaraz się wypowiedzą :)
 
nie było PCOS, bo obraz moich jajników nie wyglądał tak. U mnie świadczyło to po prostu o braku owulacji. A na usg nie było widać 20 małych pęcherzyków, po prostu nie było widać żadnego, który rośnie
No to u mnie owulacja była kilka razy potwierdzona i na usg i progiem. Nie trzyma mi się to wszystko kupy
 
reklama
Dziewczyny pomożecie?
Badania z dzis. 2 dzień cyklu.
To Amh chyba za wysokie?
Wysokie AMH świadczy po prostu o wysokiej rezerwie jajnikowej jeśli nie ma stwierdzonego pcos. Może być to wynik długotrwałego stosowania antykoncepcji hormonalnej.
Niski estradiol, do powtórki bliżej owulacji, żeby zobaczyć, jak on się dalej zachowuje.
Czy Ty masz za wysoka prolaktyne?
Skąpe miesiaczki oznaczają, ze endo jest cienkie, a jeśli tak, to być może estradiol nie rośnie odpowiednio i endo nie ma jak rosnąć, bo oczywiście za to także odpowiada estradiol
 
Do góry