reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości: normalne czy nie ?

reklama
Witajcie, jestem w 14tc i do 15.09 wiem, że wszystko jest/było w nalepszym porządku z moim maluszkiem bo bylam na USG. W ostatnim czasie jak rozciągała mi się macica i te wiązadła czułam to kilka razy dziennie, delikatne skurcze, kłucia z lewej lub prawej strony, ale dwa dni temu cały dzień czulam kłucie w boku i w podbrzuszu jakby cały czas moja macica pracowała i moze nie byłoby w tym nic dziwnego ale od dwóch dni nic nie czuje lub bardzo znikome kłucie ale krótkotrwałe i sporadyczne. Na domiar złego od dwóch dni czuje ból głowy nad nosem ale tylko w części centralnej. Czy powinnam się zacząć martwić, że coś jest nie tak? A moze któraś z was miała podobnie ? Czekam na odpowiedzi :)
 
Witajcie, jestem w 14tc i do 15.09 wiem, że wszystko jest/było w nalepszym porządku z moim maluszkiem bo bylam na USG. W ostatnim czasie jak rozciągała mi się macica i te wiązadła czułam to kilka razy dziennie, delikatne skurcze, kłucia z lewej lub prawej strony, ale dwa dni temu cały dzień czulam kłucie w boku i w podbrzuszu jakby cały czas moja macica pracowała i moze nie byłoby w tym nic dziwnego ale od dwóch dni nic nie czuje lub bardzo znikome kłucie ale krótkotrwałe i sporadyczne. Na domiar złego od dwóch dni czuje ból głowy nad nosem ale tylko w części centralnej. Czy powinnam się zacząć martwić, że coś jest nie tak? A moze któraś z was miała podobnie ? Czekam na odpowiedzi :)
Te kłucia to ja sama mam, co do reszty to wszystko normalne. Ja już się nie przejmuje i nie wmawiam sobie ze coś jest nie tak tymbarskiej ze dziewczyny tu piszą iż miały podobne dolegliwości. Jak mnie boli kładę się do łóżka i leżę i póki co jest ok
 
Witam
Zalogowałam się tu ponieważ sama nie wiem co myśleć.
Zacznę od tego ze ponad rok temu poroniłam ciąże bliźniacza w 5 tg. Według lekarza poprostu natura popełniła błąd i musiała to poprawić...
Aktualnie jestem w 6 tygodniu, biorę takie leki jak : kwas foliowy, utrogestan dwa razy dziennie, Kwas acetylosalicylowy raz dziennie, witaminę d raz w tygodniu.
Sprawa wyglada tak ze nie raz mam uczucie w podbrzuszu czy plecach z tylu jakbym miała dostać okresu, mam również teraz jakieś kłucie jakby w pochwie, oprócz tego czasem czuje jakby coś w środku mnie się zbierało czuje dyskomfort i mam sporo jasnego takiego przezroczystego prawie trochę białego śluzu. Czy powinnam się niepokoić ?
Jestem na zwolnieniu dużo leżę, czy te dolegliwości są normalne ?
Cześć. Mam zupełnie to samo co ty. Tylko że jestem w 11w1d ciąży i już się zaczęłam martwić że coś jest nie tak. Trochę się uspokoiłam że nie jestem sama z moimi dolegliwościami, wizytę mam na szczęście w poniedziałek. U mnie delikatny ból w podbrzuszu przechodzi jak trochę sobie poleżę. Natomiast to kłucie w pochwie czuje prawie przez cały dzień. Może taki nasz urok że odczuwamy wszystko bardziej :)
 
Cześć. Mam zupełnie to samo co ty. Tylko że jestem w 11w1d ciąży i już się zaczęłam martwić że coś jest nie tak. Trochę się uspokoiłam że nie jestem sama z moimi dolegliwościami, wizytę mam na szczęście w poniedziałek. U mnie delikatny ból w podbrzuszu przechodzi jak trochę sobie poleżę. Natomiast to kłucie w pochwie czuje prawie przez cały dzień. Może taki nasz urok że odczuwamy wszystko bardziej :)
Tez mi się wydaje ze należymy do tych delikatnych co wszystko czuja. Ja byłam tydzień temu w piątek i wszystko było ok, kolejna wizytę mam za 2 tygodnie. Daj znać po swojej wizycie i co lekarz powiedział o twoich dolegliwościach.
 
reklama
Do góry