reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

sylwiak
ja tez tak mialam, ale mi przeszlo
powiedzialam to pani doktor, zbadala mi szyjke, czy sie nie skraca, ale wszytsko jest w porzadku
dostalam magnez
tez sobie mozesz kupic, tyle ze czysty, bo one sa czesto z wapnem albo witaminami, a ty na pewnie jakies witaminki juz bierzesz
dziewczyny tez biora zwykla nospe
 
reklama
alpa dziekuje ci za rade pojde kupic ten magnez ja tez 2 tygodnie temu bylam u lekarza i powiedzial ze szyjke mam prawidlowa wiec nie wiem o co chodzi wiem ze przez te 3 dni mi strasznie brzuch urosl wiec to moze macica sie powieksza
ja raz poronilam i dlatego teraz tak panikuje
 
jak sie denerwujesz to idz do lekarza:tak:
ale moze cie uspokoi to, ze naprawde tak samo czulam i samo przeszlo :-)
pewnie jest jak mowisz - macica sie rozciage i dlatego czujesz
 
Mnie juz od dwóch dni poboluje podbrzusze, a właściwie lewy jajnik - nie wim czy mam panikować czy jest wszystko oki... do Gina idę w przyszłym tygodniu
 
Stysiapysia nie martw się - w ciąży rozmaite pobolewania są "normalne". Gdyby Cię mocno bolało jak najszybciej do lekarza, gdy tylko pobolewa odpoczywaj i się nie stresuj :)

Z moich "najgorszych" dolegliwości to wymienię kiepskie spanie :( Jak śpię to już śpię ale jak się obudzę do się kręcę przeokrutnie i w ogóle nie mogę w łóżku leżeć, bo mnie wszystko boli. Jak się obudzę do natychmiast muszę wstawać :(((( A szkoda bo spanie to to co tygryski lubią najbardziej :)))))



 
ja też mam kłucia ale w prawym jajniku, całe szczęście nie są mocne i częste, chociaż czasami jak mnie zakuje to tak jakby mnie ktoś ukłuł jakąś szpilą.
mówiłam lekarzowi i powiedział mi że to normalne a jeśli nie wytrzymuje tego bólu to mam sobie paracetamol łykać :baffled: całe szczęście wytrzymuje :-)

 
Dziewczynki wczoraj z przerażeniem stwierdziłam, że zaczynają mi się już robić rozstępy na piersi. Na razie na jednej w okolicy sutka. Makabra! Do tej pory smarowałam się cały czas oliwką dla dzieci bo wyczytałam że podobno skuteczna, ale wczoraj poleciałam do Rossmana i kupiłam te kremiki co nenius wcześniej opisała. Jeden na rozstępy a drugi na biust. Mam nadzieję, że jakoś to zadziała. A może takie geny mam po prostu i rozstępy nieuniknione:-(
 
reklama
Nie przejmuj się....ja na piersiach nie mam kawałka skóry bez rozstępów...niby się smaruję ale nawet nie wiem czy to coś pomaga...:-(
 
Do góry