reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
Mnie męczą straszne mdłości i wzdęcia:( pozatym wczoraj myślałam że umrę tak pękała mi głowa, ale to chyba od tych częstych wymiotów bo żołądek od paru dni mi nic nie przyjmuje po każdym jedzonku odrazu wizyta w kibelku i tak się meczę jestem tak osłabiona tym wszystkim że nie wiem już co robić żeby nie wymiotować...jakoś inaczej wyobrazałam sobie stan ciąży-nie tak drastycznie....czekam na poprawę bo już sporo schudłam i zaczynam się powżnie martwić..
 
Ja przed ciaza palilam ale dwa dni po zrobieniu testu odstawilam papierosy bez zadnego problemu. I nie mam wogole ochoty palic wrecz przeszkadza mi bardzo jak moje kolezanki pala przy mnie. Co do dolegliwosci to w zasadzie czasami tylko mnie mdli i jestem glodna ale na nic nie mam ochoty. no i siusianie w nocy mnie wkurza.
 
Kurcze dziewczyny, a powiedzcie mi, macie zaparcia?? :dry: bo ja mam, i nie wiem jak sobie z tym poradzic. Jem duzo owoców, pije wode niegazowana i nic :no: Mdłości doprowadzają mnie już do szaleństwa, no i dostałam takiego lenia, że aż mąż sie zdziwil hehe. W pracy też mi sie nic nie chce, a co do tego "gąbczaka mózgu" czy jakos tak :zawstydzona/y: to masz 100% racje. Ostatnio jakaś zakrecona chodze :confused:
 
buuu..dzisiaj mialam pierwsza rozmowe z kibelkiem:wściekła/y::angry: a myslalam ze w tej ciazy omna mne pogawetki..bo pierwsza to prawie cala przedyskutowalam :tak: i mialam tak ze co zjadlam to po 10 minutach oddalam:zawstydzona/y: wzdecia teraz mam ale lekkie..a w pierwszej ciazy wzdeia zaparcia i potworne bole glowy :baffled: no ale mam nadzieje ze bedzie teraz inaczej w koncu kazda ciaza inna
:sorry2:

a na mdlosci w pierwszej ciazy pilam hektolitry :-D herbatki rumiankowej z cytrynka i miodem..mmmmm..pychotka i dzialala..no i mowia aby jeszcze rzuc kawalek imbiru tez podobno pomaga ale ja nie lubie imbiru :baffled:
 
A ja nie mam specjalnych dolegliwosci poza:
- tkliwe i bolace piersi
- pod mostkiem jak polykam cos czuje gulę
- czesciej siusiam ( co godzine czasami 1,5)
- od czasu do zcasu uczucie jakby ktos od srodka łapał mnie za jajnik
- od czasu do czasu nudnosci ale rzadko.
- odrzuciło mnie od papierosów a paliłam
- w ciagu dnia musze chociaż godzinke pzrespac sie
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis walczę z sennością, a niestety miałam radę pedagogiczną w szkole i myslałam że zejde - tak mi się spac chciało. A w nocy dziś 3 razy siku biegałam i potem oczywiście zasnąć nie mogłam... to sikanie co 1,5 godz w ciagu dnia też mnie już denerwuje!!!
Mi na mdłości (całe szczęście mam niewielki i najczęsciej w autobusie - ale nie mam choroby lokomocyjnej) pomagają herbatniki - jak czuję że żołądek zaczyna sie buntować to zjadam herbatnika i się uspokaja. :)
 
- od czasu do zcasu uczucie jakby ktos od srodka łapał mnie za jajnik
Fajnie to napisałaś :-D:-D:-D

miałam radę pedagogiczną w szkole
Jeśli mogę spytać to czego uczysz i w jakiej szkole?

Moim największym problemem jest senność - rano normalnie chodzę śnięta do południa. Moja córeczka obudziła mnie dziś o 8.10 i mówi: Dość tego spania! :-)

W pierwszej ciąży pracowałam rano i po południu więc nie miałam czasu, ale o 20 to zasypiałam na kanapie :zawstydzona/y:
 
reklama
A z tym rumiankiem i herbatnikiem musze spróbować :) kurcze ja to jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży już miałam mdłości :/ nie wiem czy to możliwe :) a wiecie co dziewczynki, ja dostałam strasznie swędzącej wysypki na ramionach i plecach :( nie wiem czy to normalne w ciąży. Macie coś takiego??
 
Do góry