reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
Moja ginka stwierdziła, że smarować można czymkolwiek nawilżającym, ale to tylko po to żeby zminimalizować efekt, ale jak ktoś ma mieć rozstępy to będzie je mieć mimo różnych cudownych kremów.
 
Ja zużyłam dwie tuby z vichy na rozstępy, i pojawiło mi się pare na tyłach, symetrycznie po dwa na każdym pośladku, a teraz stwierdziłam że to vichy mi nie pomaga i jest do tego drogie i przeżuciłam się na dax mama na rozstępy, nie mam oporów bo cena świetna więc smaruje się obficie, a w porównaniu do vichy pojemność większa, nowe rozstępy jak na razie nie wychodzą, a te na tyłach bledną, także polecam. No ale niestety, jak mają wyjść to nic na nie nie zadziała.
 
Ja też używałam Perfecta Mama z Dax ale skończyły mi sie dwie tubki i teraz smaruje się mleczkiem nawilżającym dla dzieci z Nivea-Baby :) bo akurat takie mam w domu. Póki co rozstępy mam tylko na piersiach, ale one pojawiły sie juz w 3 miesiącu. Nigdzie wiecej narazie nie wyszły. Najbardziej chciałabym uniknąc ich na brzuchu, który jest już ogromny i mam nadzieje ze już sie nie pojawią.
 
Moja ginka stwierdziła, że smarować można czymkolwiek nawilżającym, ale to tylko po to żeby zminimalizować efekt, ale jak ktoś ma mieć rozstępy to będzie je mieć mimo różnych cudownych kremów.
moja ginka tez wychodzi z tego zalozenia a nie jest jakiejs starej daty bo inni moga pomyslec ze tylko starej daty lekarze tak podchodza do tego...
moja kolezanki cala ciaze sie smarowaly i niestety wszystko im wylazlo i maja wieksze rozstepy niz ja teraz bez uzywania niczego tylko jak sie przypomni to oliwki
 
Ja mam tylko raz na jakiś czas taką cało dniową, aż się wytrzymać nie da i wtedy nic nie pomaga :-(Na drugi dzień dopiero przechodzi. Dobrze że to się zdarza naprawdę rzadko
 
Moja ginka stwierdziła, że smarować można czymkolwiek nawilżającym, ale to tylko po to żeby zminimalizować efekt, ale jak ktoś ma mieć rozstępy to będzie je mieć mimo różnych cudownych kremów.
Chyba się muszę zgodzić bo siostra koleżanki używała vichy i nie uniknęła rozstępów... ja szczerze mówiąc miałam w domu kremy i aż mi było głupio bo zapominałam się smarować i nic nie mam... teraz staram się pamiętać żeby choć raz dziennie i tylko tyle że mąż jest zadowolony... no i mam nadzieję że uda mi się je zużyć i nie zostaną bo było by szkoda...
moja ginka tez wychodzi z tego zalozenia a nie jest jakiejs starej daty bo inni moga pomyslec ze tylko starej daty lekarze tak podchodza do tego...
moja kolezanki cala ciaze sie smarowaly i niestety wszystko im wylazlo i maja wieksze rozstepy niz ja teraz bez uzywania niczego tylko jak sie przypomni to oliwki
Z oliwką musi coś być - naprawdę wiele osób ją poleca bo tak samo uelastycznia skórę (a przecież o to chodzi) tylko że zwykle jest tańsza od pozostałych specyfików no i wszyscy producenci kremów przeciwko rozstępom by chyba zbankrutowali jak byśmy wszystkie wybrały oliwkę :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja smarowałam na samym początku... do czasu aż nie dostałam od tego meeeega uczulenia. Wtedy stwierdziłam, że co ma być to będzie. Od tego czasu niczym nie smaruje i (odpukać) rozstępów ni widu ni słychu, mimo że brzuchol z dnia na dzień "pęcznieje"
 
Do góry