reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry żłobek we Wrocławiu_szukam

Zapraszamy do naszego Centrum :-)

Przyjmujemy maluchy już
od 6 miesięcy do 3/4 lat !

:cool2::cool2::cool2:

Oferujemy małe grupy, miłe i troskliwe ciocie, domową atmosferę
oraz dłuuuuuuuuuuuuuugie i elastyczne godziny pracy!
:szok::szok::szok:

Przyjdź i sprawdź:
SMERFOWA ZAŁOGA
Smerfowa załoga :)
ul. Junacka 2C
tel. 602 525 565

 
reklama
Zapraszamy do naszego Centrum :-)

Przyjmujemy maluchy już
od 6 miesięcy do 3/4 lat !

:cool2::cool2::cool2:

Oferujemy małe grupy, miłe i troskliwe ciocie, domową atmosferę
oraz dłuuuuuuuuuuuuuugie i elastyczne godziny pracy!
:szok::szok::szok:

Przyjdź i sprawdź:
SMERFOWA ZAŁOGA
Smerfowa załoga :)
ul. Junacka 2C
tel. 602 525 565
 
Zapraszamy wszystkie maluszki do 3 lat do naszego klubu "U Puchatka" znajdującego się przy ulicy Kamiennej (tuż obok Akwaparku). Rozpoczynamy już teraz rekrutację do kolejnego punktu, który otwieramy już wkrótce.

Zapewniamy profesjonalną opiekę całodzienną za konkurencyjną cenę. Jesteśmy radosne, młode i posiadamy zarówno doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz wykształcenie pedagogiczne. Świadectwem tego są zadowoleni rodzice i ich dzieci oraz to, że jesteśmy partnerem merytorycznym na portalu dla rodziców E-żłobek.pl (www.e-zlobek.pl)

Zapraszamy do naszego klubu U Puchatka (www.upuchatka.pl)
 
Niestety nie znalazłam żadnych opini na ten temat więc zaczynam wątek i to co udało mi sie do tej pory ustalić:
jest kilka miniżłobków, które zwiedziałam (na południu Wrocka) zanim podjęłam decyzję:
"AKADEMIA KOCHANA NIANIA" - dopiero zaczyna działać, mieści się w domku jednorodzinnym, wg mnie za małe pokoiki i łazienka niedostosowana dla maluchów, ale właścicielka bardzo bardzo ciepła i przejmująca się, bardzo zaangażowan, jest ogródek
"NIANIA DLA TROJGA" - też w domku jednorodzinnym, właścicielka bardzo sensowna - podejście do dziecka takie w sam raz ani za słodkie ani za szorstkie, duże doświadczenia z dziećmi, wiem że otworzyła drugi miniżłobek
"CHABEREK" w Wysokiej na nowym osiedlu, sala bardzo dobrze dostosowana, łazienka z nisko umiejscowionym kibelkiem i umywalką, polecany przez mojego pediatrę, natomiast podpytana spacerująca po osiedlu mama określiła jako przechowalnię, mam mieszane uczucia ale robie jeszcze wywiad, pierwsze moje wrażenie bardzo dobre, natomiast druga wizyta trochę mnie zaniepokoiła. Dziecko musi już chodzić.
"ARKADIA" Bielany Wrocławskie, w domku jednorodzinnym z małym ogórdkiem, sala i łazienka jak w Chaberku, jak tam byłam dzieci akurat były na wycieczce (ciekawe jak te dzieci tam wieźli tak btw), podpytany sąsiad mówił że ok. Przyjmują dzieci które juz potrafią same jeść (od mniej wiećej 2 lat)
i MÓJ TYP:
żłobko przedszkole "PROMYK SŁOŃCA" na Swobodnej pracują na bazie metodyki Montessori - jak dla mnie super, lekarze, pielęgniarki na miejscu, ale czeka się na liście dwa lata (termin przyjęcia mam na 2010r!), zapisałam synka i czekam, ale w międzyczasie muszę cos wymyśleć

Czy są mamy z Wrocławia które mają jakieś doświadczenie z prywatnymi żlobkami???


Ja jestem bardzo zadowolona z klubu malucha u puchatka www.upuchatka.pl we wrocławiu, panie są młode i profesjonalnie opiekują się dziećmi. Klub mieści się na ul. Kamiennej tuż obok aquaparku więc jest dość dobry dojazd do centrum, ja dojeżdzam z krzyków. DOdatkowo Panie są partnerem merytorycznym serwisu www.e-zlobek.pl na któym to własnie znalazłam kilka zabaw napisanych przez panią monikę i wspólnie z moją córeczką razem się bawimy. polecam śmiało.
 
Ja jestem bardzo zadowolona z klubu malucha u puchatka www.upuchatka.pl we wrocławiu, panie są młode i profesjonalnie opiekują się dziećmi. Klub mieści się na ul. Kamiennej tuż obok aquaparku więc jest dość dobry dojazd do centrum, ja dojeżdzam z krzyków. DOdatkowo Panie są partnerem merytorycznym serwisu www.e-zlobek.pl na któym to własnie znalazłam kilka zabaw napisanych przez panią monikę i wspólnie z moją córeczką razem się bawimy. polecam śmiało.
 
Witam,
Zapraszamy do naszego
Całodobowe Centrum Opiekuńczo- Edukacyjnego
" SMERFOWA ZAŁOGA"

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców
oferujemy długie godziny pracy- 6:00-20:00!
Czesne TYLKO 650zł !

Zapraszamy!
Mamy jeszcze wolne miejsca!
Zapisy już teraz!

Smerfowa załoga :)
tel. 602 525 565
ul. Junacka 2C
 
Szukam żłobka dla mojego synka,od lipca najpóżniej września tego roku. We Wrocławiu śródmieście,ołbin. Może ktoś coś polecić!
 
Jak szukałam w listopadzie to niczego w śródmieściu nie znalazłam, ale od tego czasu mogło się zmienić. Wiem, ze na Karłowicach coś się otworzyło nowego, to chyba bliżej Ciebie.

Moje dziecko chodzi tu: Klub malucha,prywatny żłobek U Puchatka - Wrocław i jestem bardzo zadowolona.
aaa... i jeszcze ten klub oglądałam: www.teczowy-zakatek.pl - też mi się podobał, ale jest od nas troche za daleko, no i ma większe grupy dzieciaczków.
 
Ostatnia edycja:
[FONT=&quot]KLUB ROZWOJU DZIECKA[/FONT]
[FONT=&quot]„NASZ ŚWIAT”[/FONT]
ul. Gorlicka 62/4u Wrocław Psie Pole
Oferta/cennik
Poniedziałek – piątek:

3 godziny dziennie 350 zł
4 godziny dziennie 450 zł
5 godzin dziennie 550 zł



www.naszswiat.org

 
reklama
Witam serdecznie

Od czerwca będzie otwarty domowy żłobek dla dzieci od 7 miesiąca do 3lat we Wrocławiu na Wojnowie.Zamierzamy pracować w duchu pedagogiki Montessori.

Planuje
-kameralną grupę
-ekologiczne i zdrowe żywienie zgodne z zaleceniami dietetyków dopasowanie do wieku dziecka
-wspomaganie rozwoju dzieci poprzez bajkoterapie, muzykoterapię itp
-profesjonalną kadrę

Bliskość lasu obok Bajkowej Krainy zapewni dzieciom w miarę świeże powietrze:)

Więcej informacji na alia2@o2.pl
tel: 698 100 951
 
Do góry