reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do pracy....marsz :(

Zawsze mozesz zrobic badania pozniej :)
Ja chce przed powrotem do pracy, bo okulary musze zmienic stare jakies nie odpowiednie sie zrobily. A teraz kazdego dnia dojazd do pracy mnie czeka, a ja obecnie znaki widze z opoznieniem. Yzn znak widze, ale co na nim to troche pozniej.
 
reklama
Ja juz 2 tydzien pracuje. Z ubraniami mialam troche klopotu bo w prawie nic sprzed cizzy nie wchodze. Kupilam 3 pary spodni, 2 bluzeczki (bo w kilkastarych wchodze), spodniczke i zakiet. W dzinsy o dziwo wchodze, tyle ze w poprzednim biurze w piatki zwsze przychodzil;ysmy w dzinsach a w tym nowym biurze nie ma takiej mody i glupio bym sie czula. Troche tesklnie za swoim poprzednim stanowiskiem. Na tym nowym nadal jestem zupelnie zielona. Zaleta jest jednak ze do pracy mam 2 km a nie 60 jak poprzedni :p Wiecej czasu dla Patryczka. O dziwo po powrocie z pracy mimo ze mam malo czasu robie wiecej niz siedzac w domu,.
 
Pytia, mam ten sam problem...
Do tego dochodzi jeszcze mój wzrost, niby nie jestem mega wysoka (176 cm) ale każda fajna marynarka lub żakiecik czy jakaś fajną np. bluzka koszulowa ma za krótkie rękawy ::) O spodniach i ich nogawkach nie wspominam ::)
 
reklama
reklama
Do góry