reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do pracy....marsz :(

ja wchodzę we wszystkie spodnie i spódnice przed ciąży ale ŻADNA bluzka nie dopina mi się w cyckach!!!! ŻADNA do cholery ::)
 
reklama
fionka pisze:
ja wchodzę we wszystkie spodnie i spódnice przed ciąży ale ŻADNA bluzka nie dopina mi się w cyckach!!!! ŻADNA do cholery ::)

A mi wszysttkie bluzki są w cyckach luźne. Mogę trochę od Was wziąść. Po skończeniu karmienia mam piersi prawie o rozmiar mniejsze. I staniki chyba mogę sobie nowe zafundować, bo stare niby prawie dore, ale prawie robi spora różnicę.
 
asioczek mam tak samo, niby karmię już tylko kilka razy w wieczorem i rano, bo poza tym okresem czys jest beee to biust mi cholernie zmalał....jakoś wcale się z tego nie cieszę.....:(
 
no nie straszcie dziewczyny!!!!!!!!!! ja narazie karmie i bluzki są za małe a jak skończę , to się zaduże zrobią????? o naturo przewrotna ::) ::) ::)
 
Ja też muszę o jakimś ciuchu pomyśleć do pracy, chociaż zazwyczaj pomykam do szkoły w dżinsach i koszulce ;D Ale jakaś marynarka by się przydała albo coś. Ale nic mi się u licha nie podoba w sklepach. Jakaś moda taka dziwaczna weszła, że nie mogę się przekonać, zwłaszcza do fasonów obecnych spódnic (ala cygańskie ::).
 
maga_86 pisze:
asioczek mam tak samo, niby karmię już tylko kilka razy w wieczorem i rano, bo poza tym okresem czys jest beee to biust mi cholernie zmalał....jakoś wcale się z tego nie cieszę.....:(
Mi pozostało C ale jest to C male a nie prawie D. Wiec wszystkie kostiumy sa dobre i nie mam pretekstu, zeby nowe kupic. Chociaż w sklepach nic mi się nie poda, już kilka razy wybrałam się po coś dla siebie a wróciłam z torbą ciuszków dla Majki. No i 2 parami dżinsów, które do pracy czasami w piątek będę mogła włożyć.

A powrót do pracy zbliża się coraz bardziej w przyszłym tygodniu muszę jeszcze badania zrobić, bo po zasiłku rehabilitacyjnym muszę udowodnić, że do pracy się nadaję.
 
KingaP pisze:
uuu, asioczek. Ja o tym nie pomyślałam. Też byłam na zas.rehabilitacyjnym. Czy takie są wymogi?

Najpierw od swojego gina powinnas wziasc zaswiadczenie, ze mozesz wrocic do pracy. ewentualnie kazdy rodzinny to wystawi. Jak przynosisz taki papierek to kadrowa wysyla Ciebie na badania. Jest to nowy przepis i wiele kadrowych o tym nie wie i w przypadku kontroli karę zakład płaci. Badania o zdolności do pracy musza być zrobione w przypadku zwolnienia chorobowego dłuższego niz 30 dni.

 
reklama
Do góry