reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych dzieciaków :) mniam mniam

reklama
Heksa- super dorosły obiadek:-)
Post- nasze bezzębne dzieci też pewnie zjadłyby taki obiadek, tylko ziemniaczki to takie purre trzeba byłoby zrobić, rybka miękka z gotowania to by rozciamciały dziąsłami, nie wiem jak z ogórkiem.
Muszę w końcu spróbować takiego dorosłego obiadku....
u nas zupka kalafiorowa na obiad, wczoraj znów wciągnęła z 300 ml:szok::-) chyba jej smakuje:-D zrobiłam taką z ziemniaczkami i zacierkami i jest fajna, taka gęsta i sycąca.
 
ptaszyna powiadasz????:-D:-D:-D:-D
U nas to samo jest:tak::tak::tak::tak: i do tego robi taką minę jakby chciała powiedzieć.......nic cały dzień nie jadłam daj troszkę prrrrroszę:-D:-D:-D:-D
W tygodniu to każde je osobno ale w weekendy to jak my jemy obiad to ona z nami młóci swoje amciu:-):-):-):-)

a dzisiaj mama dała jej trochę mazurka tego z krówkami...jaka micha uchachana:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D szok..no ale dostała tycic tyci bo to wściekle słodkie
 
Heksa ale ty już dajesz Szymkowi obiadki:szok:super!my narazie musimy słoiki ze względu na alergię:sorry::-(
No Lenka rozkręcasz się, 300ml super :tak:
Kuba tez trochę zjada ziemniaków ale rzadko, zazwyczaj ja jem jak Kuba je:-pżeby mu smaka nie robić:-D
 
ja rybke ziemniaki rozgniatam widelcem a mizeria to ogórek starty na najdrobniejszych oczkach jogyrcik słuzy jako sosik i taka paciaja wychodzi...
fakt Szymek ma zebolki ale co stego jak wszystko łyka nie memla w buzi...
a zeby mu do gryzienia mamy, taty, siostry słuza juz nie wiem co mam z nim robic..
 
kiedy ja się doczekam, napisania posta, że moja Tosiulinda pieknie otwierala buziaczka i wcinała jedzonko, aż uszy jej się trzęły????:-( dzisiaj u nas ze 100ml zupki i d*** blada, krzyk , płacz:no:
U nas jak zuby bedą, to pewnie też jedzenie nie bedzie fascynować:no:
Natomiast ja bym z ogóreczkiem jeszcze poczekała, biorąc pod uwgę fakt, ze to jeszczze pędzone warzywa:tak:
 
reklama
jak pieknie dzieciaczki jedza:tak:
u nas nadal sloiczki, no i nie jest najgorzej ale nie ma tez jakiegos zachwytu tym obiadkiem, czasem zje caly ale to bardzo zadko.
pabla jak Ty robisz ta zupke kalafiorowa?
 
Do góry