reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

reklama
hatorska sorki ze sie wtracam ale ja bym nie dawala soli do gotowania dla malucha (tak robilam przy starszaku)...maluch nie zna jeszcze smakow wiec nie bedzie mu przeszkadzalo ze nie slone...na poczatku do gotowania np ziemiaczka nei dodawalam nic potem np koperek pietruszke czy inne ziolo zeby troche zmienilo smak a sol dopiero jak juz troche podjadal to co my i poznal smak solonych rzeczy :-)
 
alexandra, daj znać jak poszło :) I czy dużo czasu to zajmuje ;) Jak kupię blender to będę gotować zupki ;P Chociaż ostatnio teść upierał się, że marchewkę mogę podać Małej startą na najdrobniejszych oczkach tarki :p Taa jasne, jak ona to przetrawi. Chyba nie widział, jaką konsystencję ma jabłko ze słoiczka a to jej było trudno połykać na początku.
 
Blender czy mikser to podstawa.Starszej gotowałam sama,bo np.1 słoiczek zupki to było dla niej za mało.A ajk ugotowałam to na 2 dni,ewentualnie mroziłam.Zupki najpierw na wywarze z jarzyn-marchewka,ziemniak,pietruszka,koperek czy pietruszka zielona.A potem już mięsko-cielęcinka-za którą nie przepadała,drób (mamy kurki i kaczuchy),wołowinka (była beeee).

Karolek dziś dostał jabłuszka HIPPa,jadł aż się mu uszka trzęsły...W Rossmanie mamy do odebrania obiadek za 1 gr i kolejną łyżeczkę. W piątek dostaliśmy kolejną paczkę,tym razem z Nestle-mleko,kaszkę i kupony rabatowe na jedzonko dla Karolka!!!
 
reklama
a my jakie zorganizowane, w dniu skończenia 4 miesięcy od razu jabłuszko, ale Natka pluła dalej niż widziała, kaszką też na razie:(
 
Do góry