reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to znow puste jajeczko prosze o rade

A to ja źle przeczytałam - mam coś z oczami lub czytaniem ze zrozumieniem. Spojrzałam na post i wyszła mi beta dzień po dniu ;-)
Przy tak wysokiej becie - dalej polecam wizytę u innego ginekologa. Jak wrzuciłam w kalkulator, to wyszedł mi przyrost 30% przez 48h, a to trochę mało. Jednakże nasz organizm lubi płatać figle, a beta w pewnym momencie zwalnia - więc jest szansa, że wszytko jest w porządku,
No wlasnie nie wiem co myslec, bo z jednej strony beta wysoka tak mi sie wydaje, ze 71tys to juz calkiem ladnie i rosnie, z drugiej jednak przyrost za maly, pecherzyk zoltkowy jest zarodka brak to wszystko wydaje sie byc dziwne i mam mega duzego stracha, że nic z tego nie wyjdzie :(
 
reklama
@Ela3125 pamietaj, ze nadzieja umiera ostatnia. Poniewaz to jest 7tc i jest pecherzyk zoltkowy, to jest duza szansa, ze zarodek sie jeszcze pokaze. Warto posluchac dziewczyn i wybrac sie na konsultacje do innego gina. Na tym etapie jeden dzien robi duza roznice. A to, czy lekarz widzi zarodek w duzej mierze zalezy od jego umiejetnosci i sprzetu. Bo to wartosci rzedu 1-2 mm.
Co do czekania... trudne, ale mozliwe. W kazdej swojej ciazy czekam. Tym bardziej cie rozumiem, ze 2 pierwsze poronilam. Potem jednak sie udalo
 
Pójdź do innego ginekologa, najlepiej z dobrym sprzętem. Moja fasolka pokazała się, jak miała 2,2 mm i było widać serduszko, a nie dało się zmierzyć pulsu... Ledwo co widać było :)

Nie trać nadziei :) powodzenia :)
 
Do góry