reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czy to plamienie implantacyjne?

Kamila1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2021
Postów
232
Witam :)
Ostatnią miesiączkę miałam 4 lutego.
Z mężem od dwóch miesięcy staramy się o dziecko.
Mam nieregularne cykle, do tej pory nie dostałam miesiączki.
Wczoraj do południa miałam jednorazowe, brązowe plamienie, przy tym żadnych dolegliwości.
Czy spóźniająca się miesiączka i to plamienie, może oznaczać że jestem w ciąży?
 
reklama
Witam :)
Ostatnią miesiączkę miałam 4 lutego.
Z mężem od dwóch miesięcy staramy się o dziecko.
Mam nieregularne cykle, do tej pory nie dostałam miesiączki.
Wczoraj do południa miałam jednorazowe, brązowe plamienie, przy tym żadnych dolegliwości.
Czy spóźniająca się miesiączka i to plamienie, może oznaczać że jestem w ciąży?
Ja miałam okres pod koniec listopada a plamienie implementacyjne pod koniec grudnia. Trwało ze 3 dni, w tym była też czerwona krew, ale malutko. No i po dwóch dniach od plamienia zrobiłam test i był bardzo wyraźny :)
A byłam pewna, że to kolejna miesiączka, która się na szczęście nie rozkręciła 😏
 
reklama
Zrób test najlepiej, jeżeli Ci się coś takiego wcześniej nie zdarzało to może być to ciąża . A jakieś inne objawy masz?
 
Do góry