reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciaza ??

reklama
Mam pytanko jeszcze wczoraj wieczorem po zrobieniu tego testu jak pisałam widziałam coś tam ale byłam przekonana ze zdaje mi się coś ale coś tam było napewno dziś rano chce wyrzucić go do śmieci a tu takie coś w szoku jestem co to oznacza 😳😳 (ale wydaje mi się ze to negatywny )
Oznacza to, że nie wyrzuciłaś go w porę.
 
Mam pytanko jeszcze wczoraj wieczorem po zrobieniu tego testu jak pisałam widziałam coś tam ale byłam przekonana ze zdaje mi się coś ale coś tam było napewno dziś rano chce wyrzucić go do śmieci a tu takie coś w szoku jestem co to oznacza 😳😳 (ale wydaje mi się ze to negatywny )
Testów nie sprawdza się po upływie wskazanego w instrukcji czasie 🥺
Sprawdzanie po długim czasie testu może dać fałszywy wynik.

Może zbadaj jutro albo we wtorek betę
 
Dziewczyny nie uwierzycie byłam na wizycie u ginekologa stwierdził ze to WCZESNA CIAZA nie mogę w to uwierzyć ❤️❤️❤️❤️❤️Zapytałam jak to możliwe skoro testy wychodziły negatywne on na to ze musiałam trafić na wadliwa partie dalej nie mogę w to uwierzyć 🥰🥰🥰
 
Dziewczyny nie uwierzycie byłam na wizycie u ginekologa stwierdził ze to WCZESNA CIAZA nie mogę w to uwierzyć ❤️❤️❤️❤️❤️Zapytałam jak to możliwe skoro testy wychodziły negatywne on na to ze musiałam trafić na wadliwa partie dalej nie mogę w to uwierzyć 🥰🥰🥰

Aby ginekolog mógł potwierdzić ciąże beta powinna być na poziomie 1500, sory ale nigdy nie uwierzę że masz takiego pecha że Ci wszystkie testy nie wychodzą przy takiej becie i trafiasz tylko na wadliwe partie. Pokaż zdjęcie USG i opis
 
Aby ginekolog mógł potwierdzić ciąże beta powinna być na poziomie 1500, sory ale nigdy nie uwierzę że masz takiego pecha że Ci wszystkie testy nie wychodzą przy takiej becie i trafiasz tylko na wadliwe partie. Pokaż zdjęcie USG i opis
Zobaczył pęcherzyk ciążowy testy zamówiłam z internetu wszystkie z ta sama data są 🙂
 
reklama
Do góry