reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Polecacie może jakiejś konkretnej firmy test? I waszym zdaniem jaki najbardziej jest wiarygodny? Z Rossmann z krwi może ktoś próbował? 😁
 
reklama
Jeszcze dodam, że wczoraj pojawiła się na majtkach u mnie taka brązowa ciemniejsza plamka, więc nie wiem czy to było plamienie implantacyjne, bo czytałam że może być tak że albo nie musi być wcale albo będzie tak skąpe ze niekiedy nawet niezauważalne, ja jednak coś tam widziałam. Myślicie ze to mogło być to?
Jeżeli wczoraj miałaś plamienie implantacyjne to test na pewno nie był by już dzisiaj dodatni. No i przed zagnieżdżeniem nie ma się objawów.
Prawda jest taka, że nawet jakby 50 dziewczyn napisało, że test jest negatywny a jedna, że pozytywny tak jak @Czybedemama (apropo polecam wizytę u okulisty bo tam nic nie ma) to i tak uwierzysz tylko tej jednej bo bardzo tego chcesz. Idź na betę lub powtórz test za kilka dni jak okres sie nie zjawi.
Dokładnie! Jak się chce w coś wierzyć, to wystarczy jeden głos i człowiek się tego uczepi.
 
Jeżeli wczoraj miałaś plamienie implantacyjne to test na pewno nie był by już dzisiaj dodatni. No i przed zagnieżdżeniem nie ma się objawów.

Dokładnie! Jak się chce w coś wierzyć, to wystarczy jeden głos i człowiek się tego uczepi.
Niestety i potem człowiek się bardziej stresuje i nakręca 😞 No też mnie zastanawia od stosunku gdzie prawdopodobnie była owulacja minęło 14 dni
 
Niestety i potem człowiek się bardziej stresuje i nakręca 😞 No też mnie zastanawia od stosunku gdzie prawdopodobnie była owulacja minęło 14 dni
Słuchaj, powiem Ci szczerze. Jak nie byłaś na monitoringu, to nic nie wiesz o czasie owulacji. Podejrzewasz, ale nie wiesz. Ból mógł być przed owulacją bo rósł pęcherzyk, mógł być w dzień bo pęcherzyk pękł, albo po owulacji bo do zatoki dostał się płyn. Wysoka temperatura jest spowodowana progesteronem, on rośnie poowulacji i utrzymuje się do dnia @ nawet jeżeli do poczęcia nie dojdzie. Szyjkę obserwujesz krótko więc nie bym się nie sugerowała, bo 3 miesiące to nic. Trzeba prowadzić obserwację min rok. Poczekaj kilka dni, bądź cierpliwa i powtórz test. Od gdybania na forum w ciąży nie będzie, jeżeli jej tam nie ma.
 
Prawda jest taka, że nawet jakby 50 dziewczyn napisało, że test jest negatywny a jedna, że pozytywny tak jak @Czybedemama (apropo polecam wizytę u okulisty bo tam nic nie ma) to i tak uwierzysz tylko tej jednej bo bardzo tego chcesz. Idź na betę lub powtórz test za kilka dni jak okres sie nie zjawi.
A dziękuję, że sie Pani o mnie martwi wizytę u okulisty odbyłam tydzień temu, więc nie musi sie Pani martwic 😅😂 sama mialam bardzo bardzo delikatna kreseczkę będąc w ciąży 3 dni po okresie.
Nie powiedziałam 'jesteś w ciąży' tylko ze coś tam widać, więc oszczędź sobie zbędnych komentarzy w moim kierunku bo mam prawo sie tak samo wypowiedzieć jak i TY. Cieszę się że się zrozumiałyśmy 😁👏
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A dziękuję, że sie Pani o mnie martwi wizytę u okulisty odbyłam tydzień temu, więc nie musi sie Pani martwic 😅😂 sama mialam bardzo bardzo delikatna kreseczkę będąc w ciąży 3 dni po okresie.
Nie powiedziałam 'jesteś w ciąży' tylko ze coś tam widać, więc oszczędź sobie zbędnych komentarzy w moim kierunku bo mam prawo sie tak samo wypowiedzieć jak i TY. Cieszę się że się zrozumiałyśmy 😁👏
Każda z nas nic tam nie widzi oprócz Ciebie. Ja równiez mam prawo się wypowiedzieć i stwierdzić, że nie masz racji.
 
Każda z nas nic tam nie widzi oprócz Ciebie. Ja równiez mam prawo się wypowiedzieć i stwierdzić, że nie masz racji.
😂😂😂 Więc, tak samo Twoje jak i moje zdanie jest tyle warte co nic bo okaże się jak koleżanka tego postu dostanie okresu lub pójdzie na betę
A co do wypowiedzi to tak samo możesz nie mieć racji tak jak ja 😅
 
reklama
A dziękuję, że sie Pani o mnie martwi wizytę u okulisty odbyłam tydzień temu, więc nie musi sie Pani martwic 😅😂 sama mialam bardzo bardzo delikatna kreseczkę będąc w ciąży 3 dni po okresie.
Nie powiedziałam 'jesteś w ciąży' tylko ze coś tam widać, więc oszczędź sobie zbędnych komentarzy w moim kierunku bo mam prawo sie tak samo wypowiedzieć jak i TY. Cieszę się że się zrozumiałyśmy 😁👏
To chyba patrzysz na inne zdjęcie niż my, bo na tym nic kompletnie nie widać
 
Do góry