reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to implantacja???

Dziękuje za odpowiedzi ale teoretycznie termin następnej miesiączki to dopiero 03.02 to sporo czasu jeszcze, czy zagnieżdżenie mogłoby wystąpić tak wcześnie? Dzisiaj zaczął się 3 dzien krwawienia i nie ustąpiło ale jest dużo dużo słabsze niż w czasie okresu a nigdy nie miałam żadnych plamien między okresami a poza tym zawsze w czasie okresu bolał mnie brzuch 2-3 dni a teraz nic mnie nie boli. Dzisiaj krwawienie jest ciemniejsze niż wczoraj, pierwszego dnia było ledwo wczoraj troszkę większe i dzisiaj podobnie jak wczoraj
 
reklama
Wedlug mnie to okres...implantacja to przewaznie kropla krwi.

Uwierz jak czlowiek stara sie o dziecko to we wszystko sie wsluchuje i okres wydaje mu sie nienormalny, i jakies dziwne pobolowenia...wczesniej sie po prostu na to nie zwracalo uwagi.Oczywiscie zycze ciazy!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam cykle dokładnie 31 dniowe od kilku miesięcy wcześniej wahały się 27-32 dni nigdy krócej i nigdy wcześniej nie miałam okresu bez bólów ani nigdy nie miałam okresu skąpego. Bóle już zaczynały się zaraz przed okresem i trwały 2-3 dni. Teraz także nie mam skrzepów krwi które oczywiście w czasie okresu zawsze są. Teraz krwawienie jest bardzo skąpe pierwszego dnia praktycznie niewidoczne, drugiego dni większe trochę ale w niczym nie przypominające okresu a dzisiaj czyli trzeciego dnia już ciemniejsze. Wiec moim zdaniem szanse ze to okres sa bliskie zera. Wczoraj byłam u ginekologa byłam badana miałam także usg dopochwowe powiedział ze endometrium i wszytsko jest wporzadku i widać lekkie krwawienie i kazał obserwować, ciąży nie wykluczył ale oczywiście za wcześnie by cokolwiek zobaczyć ale gdyby to był okres to na pewno byłoby to widać na usg czy podczas badania za pomocą wziernika
 
Rozne cuda sie dzieja..
Pozostaje Ci tylko czekac skoro lekarz nie mogl Ci powiedziec skad to krwawienie to tymbardziej na forum sie tego nie dowiesz........

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawa jestem, jak historia się skończyła. Mam trochę podobną sytuację. Owulacja wg. testu LH 24-25 lutego, cykle 31-dniowe, okres powinnam dostać w sobotę/niedzielę, a zaczęło się plamienie w środę, wczoraj już było tego trochę więcej, ale nie tak, jak w czasie normalnego okresu i dzisiaj nadal jest i nadal niezbyt dużo. Test zrobię pewnie w niedzielę/poniedziałek i zobaczymy, u mnie wpływ może mieć jeszcze karmienie piersią.
 
reklama
A u mnie jest bardzo blada druga kreska i nadal lekkie krwawienie, jutro powtórzę test i pewnie do lekarza, jak coś więcej się pojawi.
 
Do góry