reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
8 Grudzień 2017
Postów
2
Witam. Od kilku dni źle się czuję; jestem słaba i mogłabym ciągle spać, a od 3 dni wymiotuję o różnej porze dnia. Biorę tabletki antykoncepcyjne i zostały mi jeszcze 3 różowe(a po nich 4 puste), tymczasem dzisiaj dostałam coś jakby okres. Trochę się zdziwiłam, bo nigdy nie miałam wcześniej krwawień. Myślałam już, że to może plamienie implantacyjne, ale czytałam, że jest ono bladoróżowe, a moje jest koloru zwykłej krwi, tylko jest tego mało. Tak jak dostałam tego "okresu" czuję się jeszcze gorzej, a na jedzenie nie mogę patrzeć, z resztą nie mam co jeść, bo i tak wszystko zaraz wymiotuję. Czy tabletki mogły nie zadziałać i mogą to być objawy ciąży? Proszę o Wasze opinie :)
 
reklama
Rozwiązanie
Powiem tak - @Oktavia71 chyba się zbędnie czegoś doszukujesz w moim poście..."Głupkowaty" bo napisałam, że @Lilulilu123 może być w ciąży i potrzebuje zrobić test lub badanie z krwi lub bhcg? "Wyśmiewanie" bo piszę "Głowa do góry, prawdopodobieństwo jest bardzo male"???!!! No to faktycznie wzbiłam się na wyżyny złośliwości i prześmiewania innych!!! I w moim poście nie było ani słowa krytyki, bo nie zachowywała się nieodpowiedzialnie i brała tabletki. A początek wynika z tego, że chciałam Ci pokazać, że tak samo jak Ty @Lilililu123 nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, my nie znamy na Twoje. Nie możesz polegać na tym, że ktoś Ci napisze, że nie jesteś w ciąży bo możesz w niej być i potrzebujesz testu, a nie internetowych...
Słuchaj, ja tez miałam okres, ale jest mi niedobrze i mam wzdęcia, spać nie mogę - powiedz mi czy jestem w ciąży???!!!

Kobieto - nikt Ci tu nie powie czy jesteś w ciąży - zrób test jeśli masz wątpliwości. Nikt nie siedzi w Twojej macicy. Seks=możliwość zajścia w ciąże i nie ma w 100% pewnej metody antykoncepcji. Chętnie pomożemy w razie wątpliwości, ale stwierdzić przez internet czy ktoś jest w ciąży to niestety niemożliwe. Głowa do góry - prawdopodobieństwo jest bardzo małe, ale odpowiedź da Ci tylko test ciążowy lub bhcg z krwi. Nawet lekarz badając Cię na tak wczesnym etapie ciąży tego po prostu nie stwierdzi.
 
W końcu po coś te forum powstało :) warto popytać i być w dobrej nadziei, wiadomo nikt nie powie 1000% czy ktoś jest w ciąży czy nie, sama wystawiłam post a dostałam głupkowate odpowiedzi. Proszę podchodzić do odpowiedzi spokojnie i nie śmiechem. Każda z nas wcześniej się wypytywała wszystkiego i szukała odpowiedzi, a teraz s
Słuchaj, ja tez miałam okres, ale jest mi niedobrze i mam wzdęcia, spać nie mogę - powiedz mi czy jestem w ciąży???!!!

Kobieto - nikt Ci tu nie powie czy jesteś w ciąży - zrób test jeśli masz wątpliwości. Nikt nie siedzi w Twojej macicy. Seks=możliwość zajścia w ciąże i nie ma w 100% pewnej metody antykoncepcji. Chętnie pomożemy w razie wątpliwości, ale stwierdzić przez internet czy ktoś jest w ciąży to niestety niemożliwe. Głowa do góry - prawdopodobieństwo jest bardzo małe, ale odpowiedź da Ci tylko test ciążowy lub bhcg z krwi. Nawet lekarz badając Cię na tak wczesnym etapie ciąży tego po prostu nie stwierdzi.
W końcu po coś te forum powstało :) warto popytać i być w dobrej nadziei, wiadomo nikt nie powie 1000% czy ktoś jest w ciąży czy nie, sama wystawiłam post a dostałam głupkowate odpowiedzi. Proszę podchodzić do odpowiedzi spokojnie i nie śmiechem. Każda z nas wcześniej się wypytywała wszystkiego i szukała odpowiedzi, a teraz się śmieją i nabijają z innych postów.
 
W końcu po coś te forum powstało :) warto popytać i być w dobrej nadziei, wiadomo nikt nie powie 1000% czy ktoś jest w ciąży czy nie, sama wystawiłam post a dostałam głupkowate odpowiedzi. Proszę podchodzić do odpowiedzi spokojnie i nie śmiechem. Każda z nas wcześniej się wypytywała wszystkiego i szukała odpowiedzi, a teraz s

W końcu po coś te forum powstało :) warto popytać i być w dobrej nadziei, wiadomo nikt nie powie 1000% czy ktoś jest w ciąży czy nie, sama wystawiłam post a dostałam głupkowate odpowiedzi. Proszę podchodzić do odpowiedzi spokojnie i nie śmiechem. Każda z nas wcześniej się wypytywała wszystkiego i szukała odpowiedzi, a teraz się śmieją i nabijają z innych postów.
Ode mnie post w Twoim przypadku absolutnie nie był glupkowaty, wręcz przeciwnie dający do myślenia.. Jak już się brać za seks to z wiedzą i rozsądkiem. Nie jest sztuką rozłożyć nogi i cieszyć się upojnym seksem, sztuką jest liczyć się z "konsekwencjami"w chwili słabości;)
 
Ode mnie post w Twoim przypadku absolutnie nie był glupkowaty, wręcz przeciwnie dający do myślenia.. Jak już się brać za seks to z wiedzą i rozsądkiem. Nie jest sztuką rozłożyć nogi i cieszyć się upojnym seksem, sztuką jest liczyć się z "konsekwencjami"w chwili słabości;)
Rozumiem wszystko tylko chodzi mi głównie o to skoro ktoś założył te całe forum i ludzie piszą i proszą o pomoc to wypadało by o normalne odpowiedzi a nie takie typu " o boże ale śmieszne, kolejna się pyta haha hihi " to ludzie zamiast odpowiadać normalnie to wybuchają śmiechem. Po to jest te forum żeby pomagać sobie wzajemnie :)
Sama miałam jedną wpadkę w zabezpieczeniu i od tamtej pory bez i to już długo, i kto by pomyślał że z zabezpieczeniami również może być dzidziuś :) A teraz wystawiłam o pomoc to dostałam głupkowate odpowiedzi. To szczerze po co jest te całe forum ? :)
Ps. Jeśli ktoś nie pomyślał o konsekwencjach, to po prostu można tą osobę wesprzeć chociażby na forum, by miała pozytywne myśli a nie załamywać jeszcze gorzej :)
 
Wydaje mi się, że użytkowniczki tego forum to kobiety które STARAJĄ się o ciążę, są mamami, są tez kobiety które straciły ciążę i szukają wsparcia, są też młode mamy.
Zazwyczaj o ciążę pytają nastolatki, które muszą seks uprawiać, najlepiej bez zabezpieczenia, modląc się przy okazji by nie zajść w ciążę, a Jak zajdą to czarna rozpacz dlsczego ja? Przecież był stosunek przerwany, który absolutnie nie jest formą antykoncepcji.

Wracając do Twojego posta to przeczytaj bo uważnie jeszcze raz i pomyśl jak on wygląda.
 
Rozumiem wszystko tylko chodzi mi głównie o to skoro ktoś założył te całe forum i ludzie piszą i proszą o pomoc to wypadało by o normalne odpowiedzi a nie takie typu " o boże ale śmieszne, kolejna się pyta haha hihi " to ludzie zamiast odpowiadać normalnie to wybuchają śmiechem. Po to jest te forum żeby pomagać sobie wzajemnie :)
Sama miałam jedną wpadkę w zabezpieczeniu i od tamtej pory bez i to już długo, i kto by pomyślał że z zabezpieczeniami również może być dzidziuś :) A teraz wystawiłam o pomoc to dostałam głupkowate odpowiedzi. To szczerze po co jest te całe forum ? :)
Ps. Jeśli ktoś nie pomyślał o konsekwencjach, to po prostu można tą osobę wesprzeć chociażby na forum, by miała pozytywne myśli a nie załamywać jeszcze gorzej :)
tak po cos powstało to forum i jest na nim taki przycisk szukaj i zjajdziesz przynajmniej 3 tematy miesięcznie gdzie pytanie takie jak Twoje było zadawane. Odpowiedzi zawsze są te same był sex może być ciąża a jak chcesz wiedzieć to zrób test sikany albo betahcg
 
Oktavia, dziecko drogie, Ty do książek, a nie seksu się zachciewa! TO forum, a nie TE forum!!! LITOŚCI!!!

Lilulilu, niestety tabletki też nie dają 100% gwarancji, że w ciążę nie zajdziesz, wystarczy ulotkę przeczytać i zobaczyć, ile różnych czynników wpływa na osłabienie ich działania. Jeśli masz podejrzenie, że możesz być w ciąży, to BIEGIEM na badanie do laboratorium, żeby jak najszybciej odstawić tabletki w razie czego.
 
reklama
tak po cos powstało to forum i jest na nim taki przycisk szukaj i zjajdziesz przynajmniej 3 tematy miesięcznie gdzie pytanie takie jak Twoje było zadawane. Odpowiedzi zawsze są te same był sex może być ciąża a jak chcesz wiedzieć to zrób test sikany albo betahcg
Wiadomo szukałam wszędzie nie tylko na tym forum próbuję znaleźć podobnego do mnie a nie inne i dlatego wystawiłam post :)
 
reklama
Powiem tak - @Oktavia71 chyba się zbędnie czegoś doszukujesz w moim poście..."Głupkowaty" bo napisałam, że @Lilulilu123 może być w ciąży i potrzebuje zrobić test lub badanie z krwi lub bhcg? "Wyśmiewanie" bo piszę "Głowa do góry, prawdopodobieństwo jest bardzo male"???!!! No to faktycznie wzbiłam się na wyżyny złośliwości i prześmiewania innych!!! I w moim poście nie było ani słowa krytyki, bo nie zachowywała się nieodpowiedzialnie i brała tabletki. A początek wynika z tego, że chciałam Ci pokazać, że tak samo jak Ty @Lilililu123 nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, my nie znamy na Twoje. Nie możesz polegać na tym, że ktoś Ci napisze, że nie jesteś w ciąży bo możesz w niej być i potrzebujesz testu, a nie internetowych porad. Bo jeśli jesteś w ciąży to tak jak napisała @Nulini pędem do lekarza i tabletki odstawiać, żeby maluchowi więcej nie szkodzić!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry