reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??

Dołączył(a)
20 Lipiec 2016
Postów
5
Dzień dobry okres miałam 25.11 syna przestałam karmić 1 listopada i do dziś nie mam okresu czy to może być oznak ciąży bo staramy się z mężem o dziecko jeszcze.
 
reklama
Mam podobny "problem". Bardzo długo staramy sie o dziecko. Ostatnią miesiaczke mialam 24.12. Fakt ze krotsza niz zawsze. Teraz dziwnie się czuje. Mam wrazenie jakby moj brzuch byl inny niz zawsze. Wyszly mi niebieskie zylki na piersiach. I biale krostki na sutkach. Osoby postronne twierdzą ze moj brzuch wyglada inaczej. Zrobilam test ale, jedna kreska. Moze sobie wmawiam. Nie wiem. Nie mam jeszcze niestety dzieci. Dodam ze jestem bardzo szczupla. Waze ledwo 44 kg. I jest to wszystko dla mnie dziwne.

New Girl Facepalm GIF by HULU
 
reklama
Do góry