reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Caro666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
1 551
Dziewczyny jestem 12 dni po owulacji i Zrobiłam test z czułością 10 czy to może by. Na pewno ciąża ?
 

Załączniki

  • 71F66C69-42B8-429D-88DB-EB505BBFB124.jpeg
    71F66C69-42B8-429D-88DB-EB505BBFB124.jpeg
    425,2 KB · Wyświetleń: 3 334
reklama
Moim zdaniem test wygląda na zalany i jest do powtórzenia. Linia testowa ciemniejsza o kontrolnej? Pierwszy raz się z tym spotykam przy teście ciążowym, takie zalecenia są raczej przy owulacyjnych. Skąd wiesz że jesteś 12 dpo? Miałaś monitoring robiony?
 
reklama
A po czyn stwierdzasz ze zalany ?
Test jest nieważny, zalany, do powtórzenia.
Zrobiłam dzisiaj rano dałam 2 krople a w instrukcji jest 2-3 ale pasek testowy wogole nie ruszył wiec dałam jedna jeszcze i ruszyła i wyszed taki sam . Dziwne rozumiem ze znów nie ważny . A już tyle testów przeszłam i nigdy mi zalane nie wyszły może kupiłam jakieś felerne
 
Do góry