reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie objawy świadczą o ciąży czy chorobie?

Rudbekia23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2018
Postów
67
Witam. Starym się z mezem o dziecko już 3 miesiąc... Długość cyklu mam 27 dni, w tym dł miesiączki 6, o liczyłam że dni płodne będę mieć od 3 do 8. Cały czas robiłam Test owulacyjny i wynik pozytywny i ciemna kreska była 7-8 a średnia w 9. Cały czas w tym i w czasie dni płodnych wspolzylismy 2 razy dziennie. 10 dnia zaczęły boleć mnie jajniki i lekki ból przy oddawaniu moczu, dziwne uczucie niż ból. Zauważyłam na papierze odrobinkę krwi w kolorze czerwonym, tak pół paznokcia. Ale to taka krew z włoskami jakby. 12 miałam zawroty, chęć wymiotów, ból głowy i jajniki mnie bolą. Dziś 13 zrobiłam test ciążowy i nic. Czy to ciąża ale wczesna? Jest sens jutro udać się na betę? Błagam pomocy
 
reklama
Mamusie, i te przyszłe też :). Dziś byłam u lekarza z wynikami badań i jestem załamana. Lekarz stwierdził brak pęcherzyka w macicy, moim zdaniem za wcześnie bo 2 tygodnie temu wynik bety miałam 0. A teraz beta rośnie, w poniedziałek ten miałam 69,870 a dziś już 223,900. Mam powtórzyć usg dopochwowe w szpitalu we wtorek. Jestem załamana bo nastraszyl mnie bardzo. Tyle czy nie jest za wcześnie na usg dopochwowe? Czytałam że robi się je po becie 1500. Przeplakalam strasznie ten dzień ale mąż mnie pobierał i przeszukałem cały internet i mówi że to za wcześnie ...
Dopochwowe usg Ci nie zaszkodzi, ale jakby byl tylko pecherzyk w macicy to nie daj sobie wmowic, ze puste jajo, trzeba bedzie czekac dalej.
 
reklama
Mamusie, i te przyszłe też :). Dziś byłam u lekarza z wynikami badań i jestem załamana. Lekarz stwierdził brak pęcherzyka w macicy, moim zdaniem za wcześnie bo 2 tygodnie temu wynik bety miałam 0. A teraz beta rośnie, w poniedziałek ten miałam 69,870 a dziś już 223,900. Mam powtórzyć usg dopochwowe w szpitalu we wtorek. Jestem załamana bo nastraszyl mnie bardzo. Tyle czy nie jest za wcześnie na usg dopochwowe? Czytałam że robi się je po becie 1500. Przeplakalam strasznie ten dzień ale mąż mnie pobierał i przeszukałem cały internet i mówi że to za wcześnie ...
Pęcherzyk widać przy becie około 1000 więc do lekarza wybrałaś się stanowczo za wcześnie. Beta rośnie prawidłowo, ale przyrosty lepiej sprawdzać po 48 h lub 72 h.
 
Pęcherzyk widać przy becie około 1000 więc do lekarza wybrałaś się stanowczo za wcześnie. Beta rośnie prawidłowo, ale przyrosty lepiej sprawdzać po 48 h lub 72 h.


Za wcześnie bo byłam z zapaleniem pecherza u lekarza i w wynikach wychodziły bakterie po antybiotyku, dlatego się wybrałam. Ale lekarz chyba powinien wiedzieć że za wcześnie a nie sugerować że pozamaciczna. Ehhh jeszcze mi kazał za 4 dni przyjechać do niego do szpitala żeby zobaczyć wtedy Pęcherzyk na usg. I wtedy będziemy myśleć co dalej. Tyle że to będzie 4 tydzień i 1 dzień....
 
Za wcześnie u mnie przy 500 nic nie było,czekałam tydzień i się pojawił[emoji6]będzie dobrze[emoji6]


Tyle że ja to wiem, tylko ten lekarz jakiś taki dziwny. Przecież on powinien to wiedzieć a nie straszyć mnie taka ciąża a później że jak we wtorek nie wyjdzie to poważnie zastanowimy się co z tym zrobić. Tak powiedział.
 
Tyle że ja to wiem, tylko ten lekarz jakiś taki dziwny. Przecież on powinien to wiedzieć a nie straszyć mnie taka ciąża a później że jak we wtorek nie wyjdzie to poważnie zastanowimy się co z tym zrobić. Tak powiedział.
Ojjj uwierz mi słyszałam o lepszych aparatach lekarzach [emoji3] beta rośnie ja bym poszła około piątku do innego prywatnego gabinetu.
 
Ja bylam w 5t2d przy becie okolo 500. Byl pecherzyk, ale brak zarodka. Mowili, ze moze byc puste jajo. Czekalam xo 8 tygodnia i bilo serce. Idz za pare dni na potwierdzenie, ze pecherzyk jest tam gdzie trzeba, a pozniej nie spiesz sie z wizyta.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry