reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie coś jest możliwe?

reklama
No mam 18 lat.. i wiem ze pytanie glupie, ale te krwawienia mnie martwia, do ginekologa mam rowno za tydzien, strasznie bola mnie plecy i brzuch jak na okres, ale takowe wieksze krwawienie (8 dni) mialam w lutym i dlaczego po niecalych 2 tygodniach znowu przychodzi jakas krew wymieszana ze śluzem... czytalam ze to moze byc krwawienie owulacyjne, ale to boli tak w krzyzu jak na miesiaczke? nie wiem., co mam o tym myslec :(
Jesteś w ciąży bez stosunku! Gratulacje 😁😁😁 lubię takich trolli jak Ty 😁 zawsze to człowiek może się oderwać od dwóch gówniakow, popijając kawę poczytać komentarze i od razu się robi weselej 🤣
 
Jesteś w ciąży bez stosunku! Gratulacje 😁😁😁 lubię takich trolli jak Ty 😁 zawsze to człowiek może się oderwać od dwóch gówniakow, popijając kawę poczytać komentarze i od razu się robi weselej 🤣
Przepraszam, ale nie jestem trollem.. Naprawde sie obawiam.. strasznie bola mnie te plecy teraz i czuje sie jak na okres, a tak jak pisalam wyzej krwawienie bylo mniej niz 2 tygodnie temu... strasznie sie boje
 
reklama
Do góry