reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie coś jest możliwe?

zaciekawionazycia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2022
Postów
68
Hej, czy jest możliwa ciąża bez stosunku? Przewiela się wiele mitów w internecie, czy słynna ciąża z palca jest możliwa? Chociaż bardziej chodzi mi o ciąże bez stosunku. Gdzie np. chłopak masuje dziewczyne ręką, ale sam jest w bokserkach, których nie dotykał, ani ta dziewczyna nie dotykała ręką penisa. Czy to naprawde niemożliwe? :) Pozdrawiam Was
 
reklama
Dziewczyny, a dlaczego krwawie mniej wiecej co 2 tygodnie? Czego to moga byc objawy? Od stycznia brak normalnej miesiaczki, a nie wspolzyje?
 
My nie jesteśmy wróżkami. Idź do lekarza
Jestem zapisana.. chodzi mi o to, że ostatnio zostalam troche odesłana z kwitkiem, a przed chwila bylam w toalecie i sluz wymieszany z krwia... to juz kolejny raz od jakiegos czasu.. boje sie, co sie dzieje, a nie wspolzyje z chlopakiem, to nie moze byc ciaza jesli mowicie ze bez penetracji sie nie da, wiec moze jestem na cos chora???
 
Jestem normalną dziewczyną. Po prostu pytam, czy jest podstawa do obawy przed ciążą mimo, że stosunek się nie odbył? Czy ciąża jest zawsze efektem stosunku? Czy musi byc wytrysk w pochwie zeby moc mowic o szansie na ciaze, czy wystarczy slynny plemnik z palca?
A ile masz lat że wierzysz w takie pierdoły ?
Tylko pytam, normalne pytanie jak twoje.
Dziewczyny, a dlaczego krwawie mniej wiecej co 2 tygodnie? Czego to moga byc objawy? Od stycznia brak normalnej miesiaczki, a nie wspolzyje?
Okres masz od dawna ?
Jeśli od niedawna to jest nieunormowana, jeśli już dobrych parę lat to coś jest nie tak , ale tu tego ci nikt nie powie .
 
reklama
A ile masz lat że wierzysz w takie pierdoły ?
Tylko pytam, normalne pytanie jak twoje.

Okres masz od dawna ?
Jeśli od niedawna to jest nieunormowana, jeśli już dobrych parę lat to coś jest nie tak , ale tu tego ci nikt nie powie .
No mam 18 lat.. i wiem ze pytanie glupie, ale te krwawienia mnie martwia, do ginekologa mam rowno za tydzien, strasznie bola mnie plecy i brzuch jak na okres, ale takowe wieksze krwawienie (8 dni) mialam w lutym i dlaczego po niecalych 2 tygodniach znowu przychodzi jakas krew wymieszana ze śluzem... czytalam ze to moze byc krwawienie owulacyjne, ale to boli tak w krzyzu jak na miesiaczke? nie wiem., co mam o tym myslec :(
 
Do góry