reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

antuanet dobrze że Kubuś wraca do zdrowia.... jak tam po kontroli u lekarza?????
madziara tak wstawanie jest okropne... dzisiaj jak zadzwonił budzik to nie wiedziałam co się dzieje...
kiedyś jak miałam maluszki i one wszystkie spały to spałam razem z nimi a co:-D:-D:-D
a jak byłam w ciązy to normalnie zasypiałam na stojąco na szczęście dzieci pilnowały żebym nie usneła:-D:-D:-D
zdrówka zyczę, oby ten pęcherz szybko Ci przeszedł...
Justynka ach te dzieci nie mają litości tak wcześnie wstając:-D:-D:-D, Czarek też dzisiaj podobno:-Dwstał po 6... jak tylko wyszłam z domu...
Jak tam u okulisty????
Marzenka no to faktycznie masz pamiątkę dość kosztowną z podróży... normalnie pirat drogowy z Ciebie!!!! będziesz w tvn turbo???:-D:-D:-D
czyżby Twoja mamusia to Krystyna???? bo moja teściowa dzisiaj też ma imieniny... jak dzwoniłam do niej to życzyłam jej wnuczki to zaczeła się śmiać....i czego?????????????
anaconda no co Ty akumulator do mojej bryki kosztuje mniej niż Ty wydałaś dzisiaj w lidlu....a poza tym mój mąż go kupił ha ha ha bo ja nie miałam kasy przy sobie a kartą nie mozna było płacić więc J zapłacił....
iwonka słodki i ślicznusi ten Twój pomocnik...
Anetka dobrze że wypoczęłaś...i katar przeszedł...
improwizacja udała się... czasami takie zajęcia wychodzą lepiej niż te przygotowane....

jejku chyba muszę się położyć
 
reklama
kurcze nie dokończyłam pisać... i mi jakieś przekierowanie się włączyło... chciałam jeszcze napisać że muszę się położyć bo mi się oczy zamykają a i brzuch mnie boli strasznie....
udanego wieczoru....
a zumbowiczkom miłych ćwiczeń bo chyba dzisiaj skaczecie!!!!!
 
Anetka super że udało Ci się wykurować:-)

Madziara ojej współczuję takich dolegliwości, znam to:no:u mnie dodatkowo jeszcze jest krew w moczu:no:. Ale dzięki Bogu przez ciąże i teraz nie miałam jeszcze zapalenia:tak:

Eliza he he he też kiedyś miałam Stonkę (matiza;-))tani w utrzymaniu, ale mały

Iwonka wow jaki przystojniaczek:-)

Emilka czekam na relacje z tańców:-)i dozobaczenia jutro w Bugi:tak:

Marzenka udanego świętowania imienin mamy:-), a ta trasa to szczególnie jest pilnowana, nie raz widzieliśmy nieoznakowane radiowozy:tak:
 
Witajcie dziewczynki. Ja dzisiaj cały dzień w pracy-głowa prawie mi pękła na pół!!! :szok: W domu od razu wziełam procha więc już jest troszkę lepiej. Teraz Maks oglada w drugim kompie start rakiety w kosmos więc ja mogę chwile poklikać. Jeszcze trzy dni i wekend...:rofl2:

karlita u nas narazie chorób nie ma, mam nadzieje,ze do świąt M pochodzi do przedszkola. :-D

Madziara współczuje pęcherza, okropne to jest!!!przytulam!

Iwona pochwal się butami, a synek śliczny:-)

Eliza jak dzisiaj było w pracy???

Justyna cały dzień w pracy!!!:-( jak po okuliscie?

anaconda o jej, kochana trzymamy za babcię kciuki!!!

aneta czy ja juz pisałam,że masz kochanego męża!!!!:tak::tak::tak:

fogia no i co gdzie zniknełaś?????

Madzienka to gdzie na wakacje wybywacie? strój jest-widziałyśmy(super jest) a plany jakie,gdzie????

maltanka jak humorki?????

marz oho, to pirat drogowy jesteś? mi sie dzisiaj śniło,że mnie w Lublinie złapali!!!!:szok::-D
 
witam kochane,nie mialam czasu aby was poczytac....nic nie wiem co u was:-(
ale mam nadzieje ze mi wybaczycie,Karola od wczoraj goraczkuje i strasznie marudna jest....dzis doszedl jeszcze katar i lekki kaszel,wiec jutro do pediatry idziemy......
Odezwe sie jutro jak wroce.....
 
Zeby nie bylo to byl niedozwolony maly manewr przy 40-50km/h doszly jeszzce niezapiete pasy....takze spokojnie....z predkoscia bylo ok:-);-)

Iwonka 100zł(z 800zł tylko ciiiiii!!!!!).....chwal sie butami
A Twoj synio wyglada na duzo starszego niz suwaczek pokazuje chyba ze ja juz zapomnialam jak w tym wieku dzieci powinny wygladac....
Madziarka kup w rossmanie suszona zurawine i wcinaj...i oby szybko przeszlo bo to nic przyjemnego....
Madzienka spokojnie ja wroce do pracy a Ty zaczniesz spacerowac:-D
Aneta dobrze ze sie wygrzalas i M sie tak Toba zajal brawo....oby tak dalej....
Emilia pokaz swoje panny bo juz pewnie nie do poznania....

Dziekuje w imieniu mamy za zyczenia...moja mamuska to Bożenka;-)
B juz spi mama piecze ciasta na czwartek ale zaraz moze wyjdzie ze swoich podziemi:-Dto cos poogladamy...

Milego wieczoru wszystkim Wam zycze!!!!!!
 
hej dziewczynki

jestem i postaram się w najbliższym czasie być tu więcej.

Za nami ciężki chorobowy okres. Chłopcy już ok za to mnie dziś gardło boli.:wściekła/y: Beznadziejny ten przedwiosenny okres.

Byłam dziś w szkole muzycznej, od połowy marca mają ruszyć zajęcia umuzykalniające dla 5 i 6 latków. Filip kiedyś bardzo mnie prosił o naukę gry na instrumencie więc jak tylko pojawiła się oferta to skorzystaliśmy. Na razie chcę aby zobaczył jak wygląda taka nauka, zapoznał się z instrumentami, a jak mu jakiś konkretny podpasuje to niech się go uczy. Młody jest bardzo podekscytowany, a ja ciekawa kiedy mu przejdzie.
wink2.gif
 
witajcie
marz to mozna powiedziec, ze zaoszczedziłas:-D:-D
madziarka jak sie czujsz?
madzieńka jeszcze raz dziekuje bardzo :tak:
antuanet wybierasz sie moze jutro na maly spacerek z Wiki? bo ja mam wolne, wiec jak cos to daj znac:tak: w niedziele spotkalam Twojego brata, zrobił sobie wyprawę autobusem:-p

Mnie dzis spotkala miła niespodzianka, otóz małzonek mial upiec kurczaka, myslałam, ze to beda udka posypane przyprawą, przychodze a tu caly kurczaak nadzziewany jakimis cudami z rodzynkami:szok: nie chcial niestety dradzic co tam bylo, ale na pewno robił sam:nerd: Kurcze jutro moja kolej na rewanż:rofl2:
 
reklama
Witam wieczorowo
marz21 najważniejsze że szczęśliwie dojechaliście do rodziców. A spotkania z policjantami współczuję, mam nadzieję że nie dali zbyt wysokiego mandatu za film.Wszystkiego dobrego dla Mamy.
justyna2729 a po co do okulisty idziecie?Profilaktycznie?
anaconda zdrówka dla babć,oby jakoś chociaż nadzieję lekarze dali Wam...Fajnie że zakupy udane...
madziara78 współczuję problemów z pęcherzem, chyba urinal można w ciąży...Oby Ci szybko przeszło, ja skończyłam na monural-u:baffled:
iwona ślicznego masz pomocnika:-)
aneta82 dobrze że mogłaś odpocząć i naładować akumulatory, teraz jeszcze herbatka wśród BB mamusiek i już całkiem będzie ok.
sunday współczuję tych bólów głowy,może zrób jakieś badania bo nie wiadomo od czego takie nawracające masz.
anet15 zdrówka dla Karolinki.
sienio jutro idę z siorką po suknię ślubną:-) Więc na spacer może po południu dopiero...A brat cóż...był po urodzinach u Julki i dlatego skorzystał z mpk:-pZadzwonię w razie jakbym szła...
Dziewczyny przepraszam że nie pisałam ale dopadła mnie jakaś chandra wiosenna i byłam w rozsypce, ale dziękuję że zauważyłyście że się nie odzywam...U kontroli spoko, Kuba jeszcze ma lekko czerwone podniebienie, i jeszcze 3 dni antybiotyk a potem w poniedziałek rano robimy ASO:baffled: Mam nadzieję że wytępi ten antybiotyk tą szkarlatynę...Miłej nocki:-)
 
Do góry