reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Jestem jestem......dzisiaj spacerek juz u rodzicow przyjechalam z B a jutro dojedzie P z M...po drodze mila niespodzianka jechal za mna nieoznakowani Panowie policjanci z wideorejestratorem....:crazy:i mam pamiatke z podrozy oj miala byc bardzo bolesna baaaardzo ale to baaaardzo ale jest ok;-)

Anaconda o matko zdrowka dla babic ale zle sie czuje cos sie pogarsza?????
maltanka daj sobie spokoj z ta panstwowka bo te konkursy mam wrazenie sa ustawione.....tulaski na zly nastroj...
Madziarka oooo do Ciebie to chyba nogi by mi odpadly z bolu:-D
Mandziula moze sie rzeczywiscie spocil a jak on sie czuje wszystko ok przespal noc??????
Misia dzieciaki przy mamach zawsze bardziej sobie pozwalaja:-)
Normatywna super ze badanie poszlo gladko ale szkoda ze niestety diagnoza sie potwierdzila:zawstydzona/y:
Mirosia gratki dla synia za wolanie siusiu....
Justyna wow ale apetyt????a co dzidkowi jest????
Elza Ty kobitko uwazaj na ten brzuch zebys go nie nadwerezyla....
Antuanet trzymam kciuki za wizyte kontrolna....
Motylla super ze zmieniliscie lekarza najwazniejsze to czuc ze sie jest w dobrych rekach....
Iwonka jak wyniki????


Ja odpadam z jutrzejszego spotkania w Bugi i z wypadu wieczornego w tym tygodniu...nie mam nas w lublinie ale Wy bawcie sie dobrze...

lece zbierac B na spacerek idziemy do Babci na cmentarz zapalic swiatelko i po mame do pracy..dzisiaj imieniny mojej mamie wiec siostra pewnie wpadenie wiec zapowiada sie mile popludnie.....
 
reklama
Ja też się melduję z popołudniową kawką :-):-):-)
Byłam w lidlu, wróciłam lżejsza o 2 stówki ale za to kupiłam sobie nowe chodniczki do twingusia, tylko jak mój J je zobaczy to znowu strzeli focha ze teraz to kupuję tylko do swojego auta :-D:-D
Pogoda faktycznie super, jakbym miała malutkiego dzidziusia to chyba bym na spacerku pół dnia spędziła :tak::tak:
Ja też jutro odpadam z Bugi bo przyjeżdża właścicielka mieszkania i zapewne posiedzi ze 2 godziny :baffled::baffled:
Marz no jak mogłaś dzisiaj do mamy jechać, a kto ze mną będzie skakał na zumbie :crazy::crazy: miłego pobytu :tak::tak:
Justyna powodzenia na wizycie u okulisty :tak::tak: a jak lubisz ranne wstawania to zapraszam do mnie na godz. 7 będziesz Maje szykować do przedszkola a potem już możesz wracać do domu :-D:-D;-);-)
Madzienka kupiłaś strój kąpielowy beze mnie :crazy::crazy: a co z naszą umową z przed roku ;-);-):-D:-D ja też muszę kupić sobie nowy :tak::tak:
Normatywna nie martw się tak bardzo, jest w tym wszystkim nuta pozytywu - ma jeszcze jedno uszko którym zapewne nadrobi braki :tak::tak:
Mandziula oby tylko te krosteczki były tylko przegrzaniem :tak::tak::tak:
Mirosia brawa dla Olka za wołanie siusiu, widzisz jak wam ładnie poszło :tak::tak: Maja też była w tym wieku jak się pieluch pozbyłyśmy :tak::tak:
Elza no właśnie, ty się tak nie nadwyrężaj jeszcze, żeby gorzej nie było, a zakupu nowego akumulatora nie zazdroszczę :no::no:
Maltanka pozytywne myślenie to podstawa, będzie dobrze :tak::tak:
Motylla o widzisz, miał być zabieg a okazało się ze nie potrzebny - super :tak::tak::tak:, całe szczęście ze zmieniliście lekarza :tak::tak:
 
Marz to daleko dziś zajechałaś ;-) dobrze że pamiątka nie była aż tak niemiła....

Justyna byłam na chwilkę ale siostra wpadła na kawusię i jak się zasiedziałysmy to dopiero co pojechała...;-)

anaconda zdrówka dla Babci!!!!

A mnie pęcherz złapał - z min na min rozłożyło mnie całkowicie... od rana brzuch znowu mnie ćmił... a teraz latam do kibelka co 5 min... i piecze ał.....:baffled: dzwoniłam już do naszego pana dr - mam pozwolenie a raczej nakaz brania furaginy - mam nadzieje że mi szybko to przedzie...

więc jak na razie siedzę, grzeję i odpoczywam... :tak:

ps. znowu piszę tego posta od godziny bo ciągle coś - jak nie tel to ktoś dzwoni do drzwi... :-p ale robię herbatkę i zasiadam do grzania...

Aż mi szkoda bo na dworze tak pięknie się zrobiło...
 
Dołączam się i ja:tak:

anaconda super, że zakupy udane, dbaj o swój samochodzik:-)

Marz ooo, mama chyba Krystyna;-)? Miłego pobytu u mamy i wracajcie szybciutko:tak: słony mandat dostałaś?

Madzienka super ten strój sobie kupiłaś!! a kciuki mam nadzieję, że zdziałają cuda, natomiast wyniki mam dopiero koło 17 więc napiszę wieczorem co i jak.

Justynka ja też lubię rano wstawać, zawsze więcej w domu zrobięm, posprzątam z samego rana, popiorę, potem obiad o normalnej porze mam gotowy a nie jak czasami koło 18:-) a do Bugi niestety nie dam rady, bo do fryzjera jutro jadę akurat:tak: ale innym razem mam nadzieję, że uda nam się spotkać;-)

karlita ten akurat wykładowca nie dlatego daje takie pytania, których nie było na wykładach, że chce przesiać, ale dlatego, że kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego o czym mówi na zajęciach:-) jak tam dzisiaj wyspana?

Mirosia fajnie, że Olek już woła siusiu:tak: ciekawe kiedy mój Cypek zacznie:confused: puszczam go czasami bez pieluchy, ale woli tak gdzie popadnie:-) dobrze, że na terakotę:tak:

Dzisiaj rano po zajęciach poszłam do plazy w poszukiwaniu balerinek i wiecie co kupiłam:baffled: buty na lato, bo były przecenione i nie mogłam się powstrzymać i takim oto sposobem kolejne szpilki wypełnią moją szafę:-) ale dobra przecena, w Nine West z 349zł na 139zł:tak: Nie wiem co mężowy powie, po tym jak kupię jeszcze balerinki:baffled: ale zrobię mu rogaliki i ugłaszczę:rofl2:


A oto mój mały pomocnik
20120309097.jpg
 
Iwona wow chwal się jakie buciki kupiłaś... ;-)

ależ masz dużego synia... na zdjęciach w podpisie on jeszcze taki maleńki... ;-)

Marz zapomniałam z tego wszystkiego - najlepszego dla Mamy!!!!
 
Witajcie.

Ja po 3 dniach przymusowego leżenia w łóżku :-p jestem teraz mega wypoczęta i pozbyłam się kataru. Zaczął się w piątek wieczorem aż nie mogłam oddychać, w sobotę szybka konsultacja z bratową, Paweł zagonił mnie do wyrka, zrobił rosołku (kochany mężuś) :-D wzięłam Oxalin do nosa, zostałam nasmarowana maścią rozgrzewającą, w poniedziałek zabrał Olę z rana do moich rodziców a ja się wyspałam i wyleżałam za wszystkie czasy :szok: i po katarku ani śladu :tak: jeszcze gardło płukałam wodą z solą zapobiegawczo, ale nic się nie rozwinęło. Dzisiaj wstałam jak nowo narodzona, byłyśmy z Olą na spacerze, pięknie słoneczko grzeje, teraz śpi, ale już 1,5 godziny więc pewnie zaraz wstanie.


anaconda szkoda że Cię nie będzie jutro w Bugi, zdrówka dla babci

marz o i Ciebie też nie będzie :-( współczuję niespodzianki od nieoznakowanych Panów

Justyna jestem, jestem, daj znać po okuliście, a jutro widzimy się w Bugi :tak:

Madzienka strój kąpielowy bardzo ładny, a co do ciałka to nie przesadzaj, bardzo ładnie wyglądasz, a widzę Cię na basenie :-(

karlita Ola też miała taką fazę na wcześniejsze wstawanie, na szczęście jej przeszło :tak: ale Ty korzystaj jak Norbercik śpi i też się kładź, idziecie jutro na basen?

Madziara wróciłaś? ale kawa to już chyba zimna :-p o już jesteś, zdrówka podsyłam na pęcherz, a gdzie go tak przeziębiłaś?

Antuanet i jak po kontroli? Kuba całkiem zdrowy?

iwonka trzymam kciuki za egzamin, jaki śliczny synio :tak:

sunday fajnie że Maksiowi wycieczka się podobała :tak: ale miałaś luz na basenie, co do wieczornego wyjścia to ja jestem chętna w tym tygodniu, tylko poproszę o szczegóły na gg, PW lub sms :tak::tak::tak:

normatywna my będziemy w Bugi po 10 parę minut

mandziula jak plecy Mikołaja? wiesz od czego te krostki?

Motylla dobrze że udało Wam się uniknąć zabiegu :tak:

mirosia wielkie brawa za wołanie siku :tak: ja mam w planach zacząć ubierać Olę w majtki po domu, i jakoś ją nauczyć, ostatnio jak robiła kupę to siadła na nocnik, ale w pampersie :-D przynajmniej wie do czego służy :-D

misia szkoda że i Was nie będzie jutro :-( zdrówka życzę :tak: o a u nas odwrotna sytuacja, mnie się Ola słucha, ale jak wraca tata to wtedy wie że on jej pozwoli na wszystko, a jak jej coś zabrania to ryk i wycie na całe Piaski :szok:

elza i jak improwizacja? udała się?

talia a Ty kiedy wybierasz się do Lublina? o mam coś dla Ciebie ;-)

anet15 oj daleko i daleko, zawsze możesz zabrać się ze mną :tak: foteliki w razie co są zapasowe

maltanka tulaski na smutki :tak: współczuję częstszych wizyt i gina, ale jak mus to mus


Piszę już od pół godziny i właśnie Ola wstała, więc szykuję jej pierożki od babci :tak:
 
Marzenka ufffff, nie ma to jak urok osobisty...;-)
spacerujcie...ach ja ja tego wam zazdroszcze!!!
wszystkiego najlepszego dla mamy!!

Anaconda nie mogłam powstrzymac się ale ten nie był w tak fajnej cenie jak te w ubiegłym roku;-), ale chętnie jeszcze z toba wybiore się na zakupy...

Iwonka trzymamy i czekamy na wieści...pokaz buciki!!!
słodki pomocnik..

Madziarka uuuuuu mam nadzieję że szybko furagin pomoże...pamiętasz o witaminie C, wtedy furagin lepiej działa...:tak:
 
Witam

OJ dziewczyny nie mam czasu na pisanie ostatnio. Podczytuję Was ale szczerze to nawet nie dokładnie.

Jutro może wybiorę się do BUGI, ale to czekam co mi Justynka na smsa odpowie.

Ja jak Wam ostatnio napisałam że dziewczynki zdrowe, to mi się Justysia na drug dzień pochorowała, a za 3 dni Natalka. Ale to był jakiś wirus 2 dniowy. Buzie czerwone i mega katar. TYle że na Natalka to miała zielony a Justysi to woda cieknie cały czas i nawet leków od alergii dać nie mogę.

Zaraz zabieram się za obiadek, dziś mielone bo nic więcej mi się robić nie chce. Potem mykam na strych w poszukiwaniu butów dla Natalki, bo na 17.30 idziemy na tańce :-), znaczy Natalka będzie tańczyć bo ją zapisałam na zajęcia.

Mąż ma dziś wychodne na piwko na miasto, a ja jakiś relaksacyjny wieczór sobie zrobię :tak:. Postaram się Ws nie zaniedbywać i coś skrobnę później :-)
 
OO widzę że Emilkę przywołałysmy :tak:;-) fajnie że zajrzałaś

Madzienka dzięki zapomniałam o tej wit c... ale już się poprawiam...

Aneta dobrze że katar przeszedł... kochanego masz męża!

a z pęcherzem nie mam pojęcia gdzie go załatwiłam - złapało mnie dosłownie z minuty na minutę... i gdyby nie to pieczenie to bym do szpitala jechała -myślałam na początku że to znowu ten brzuch mi tak daje i tym razem miałam już kontaktować się z lekarzem... więc może i dobrze że zaczęło piec- bo inaczej bym tylko paniki narobiła... ;-)
 
reklama
Madziara ja przez zapalenie pęcherza to pierwszy raz do gina poszłam bo nie miałam pojęcia co mi jest a bolało okropnie :-D:-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y: pij sok z żurawiny do tego - oczyszcza drogi moczowe :tak::tak: no i nasiadówki w rumianku by się przydały ale nie wiem czy wolno kobietom ciężarnym, ale doskonale cię rozumiem i znam ten ból :-:)-(
Emilia no no będziesz miała małą baletnicę w domku :-D:-D wiosna przyjdzie to i choroby się skończą, jeszcze trochę :tak::tak:
Aneta super że ci odpuściło i że mąż zajął się i tobą i Oleńką :tak::tak: musisz dbać teraz o siebie :tak::tak::tak:
Madzienka zapomniałam cię zapytać, otworzyli już ten drugi większy parking w plazie czy jeszcze?
 
Do góry