reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Jejku a mnie jakaś śpiączka ogarnia... i leń okropny - najchętniej położyła bym się koło Norbisia i pospała :-D:-D:-D:-D:-D

3 pralka już się pierze... rosołek nastawiony już dochodzi... jeszcze zaraz za drugie muszę się zabrać i będzie luzik...

Misia oj mam nadzieję że wreszcie ciepła i słoneczna wiosna zawita do nas na dobre!!!!

Właśnie mi przypomniałaś że mój płaszczyk został jeszcze nie przywieziony - muszę się poprawić ;-) bo i ja nie będę miała w co się w sobotę ubrać :tak:

Sunday ładna palemka... i nietypowa ;-)

Anet a jak robisz swoją zapienaknę? robisz do niej jakiś sosik?

ach jak bym zjadła zapienaknę z makaronu... mniam... moje dzieciaki też takie uwielbiają... tylko czemu po makaronie cukier mi tak skacze :baffled::-(
 
reklama
Nob wstał po 30 minutach snu .... NORBIRATOR normalnie .... snu nie potrzebuje ..... :baffled::baffled: nawet herbaty nie wypiłam .... :baffled:


Madzieńka tak Gabi w przedszkolu :-)

i taaak bluzeczki dla naszych dziewczyn ;-) strojów szydełkowych nie widziałam ;-)

sunday śliczna palemka :-)

Madziara ja mam posegregowane ciuszki ale wszystkie kupki dość małe i nie na całą pralkę hmmmm


do nas zaraz ma przyjść moja Babcia miałysmy iśc razem na spacer ale pogoda cos sie popsuła ....
 
Witam sie poniedzialkowo noedawno z B wrocilismy z 4h spacerku doszlismy do zana do banku media i eleclerca.....super na dworku BYLO:baffled:bo teraz jakos ponuro:-(
Wczoraj poszlam spac po 20 wiec dzisiaj zyje:-)lece dac B zupke i zajrze pozniej....

Karlita Norb nie ma litosci:-D
 
Hejka

Jestem po weekendzie:-)
Sobota była w strefie kobiet, potem wieczroem karaoke i się zrelaksowałam:-p Rano nasz wyjazd do warszawy sie opóźnił i przez to prawie nic tam nie udało się pozwiedzać sklepów:crazy: Z tylko buty kupił, (a ja z Gabrysią chyba w Puławach poszukamy)zaliczyliśmy 2 interesy oraz restaurację śródziemnomorską i bardzo poźno przyjechaliśmy:baffled:
dziś rano miałam wyjscie na spotkanie i Gabi była z niania chwilę. Rano taka ładna pogoda a teraz zimno znowu.
Teraz robie fasolkę...

Gosia
oj to się namęczył maciuś i Ty tez, zdrówka życzę

Karlita Norbiś ma teraz taki czas ze mało śpi, pamietam jak narzekałam na gabrysię i Madzienka mnie pocieszała ze jak dzieci rosnął to to idzie w dobrym kierunku PRAWDA!

Atali Tymek to ma fajne pomysły ale pilnować go trzeba!

Mirosia Ty dzwigasz już pważnego osobnika w brzuszku możesz mieć bóle krzyża przecież, wrzucaj na luz często to się na pewno lepiej poczujesz

Sunday
palma super, ja też bym taką kupiła jakbym zobaczyłą!! a ta wycieczka Maksa to na pewno bedzie frajda

Madzienka
super że Ty już masz strój, a gdzie w tym roku wczasy?
Madziara te ograniczenia w diecie są naprawdę męczące

Marz
oj ponuro my sie szybcikiem uwinęłyśmy na spacerze
 
Witam,

My dzisiaj skorzystaliśmy z porannego słoneczka i wyruszyliśmy na spacer z Emilką i jej dziewczynkami:-). Teraz takie chmury ze nie wiadomo czy z nich nie lunie deszcz, a muszę pilnować bo mam pościel na balkonie. Michałek śpi, zupka gotuje się nastawiłam też pranie, i mam czas na kawę:tak:


Emilka dzięki za spacerek:happy2:Ale dziewczyny Ci wyrosły:szok:, i jakie posłuszne, nie to co moja wiercipięta i uciekinier:no:

Ewa i jak wizyta w Warszawie???

Eliza fajny storczyk:-) I jak pierwszy dzień pracy po długim zwolnieniu??
Sunday super kotek marcowy:-), a palemka świetna:tak: Jestem ciekawa czy Maksiowi spodobało się w teatrze:confused:

Madziara fajną niespodziankę zrobił mąż:-)

Madzienka super że relaks nw spa udany:-)

Iwonka powodzenia na egzaminie, dzisiaj też ma być 5:happy2:, dzięki za pamieć, wczoraj wróciliśmy z weekendu:tak:
Współczuję sytuacji z dywanem:-(

Marz dobrze ze wyniki masz w normie,

Karlita matko ten Wasz Norbuś to niezły egzemplarz:-D, ja już dawno bym spała na stojąco gdybym spała tylko 1,5 godzinki:szok:


Mirosia ojejciu strasznie dużo wydałaś na chemie:szok:, my kupujemy w Lidlu, Rossmanie i w Biedronce:tak:

Anet u nas po szczepionce na Pneumokoki nie było żadnych objawów poszczepiennych:tak:

Misia zdróweczka dla ciebie podsyłam:tak:

Atali i dla Was moc zdrówka ślę:tak:

Gona zdrówka dla Maciusia!!! A jak wasz dyrektor zdrowieje??

Mama Kubulki trzymam kciuki:tak:


Anetka, Talia, Anaconda, Maltanka gdzie się podziewacie???

Sunday, Mirosia, Iwonka i ja chętna na wypad:tak:

A co ze środowym Bugi??? Wybiera się ktoś??

Jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam,ale szybko piszę póki Michałek śpi.

Zmykam na razie pranie rozwiesić i zupkę dosmakować:-)

OOO właśnie mój śpioszek otworzył oczka:happy2:
 
jestem wróciłam...ale fajnie na dworze...już prawie wiosna...

w plazie pusto...zakupy udane..kupiłam sobie upatrzony strój kąpielowy:rolleyes2:...i jaki mam dobry humor...jeszcze tylko trzeba trochę na zumbie poskakac i będzie rewelacyjnie...

ciesze sie ze zakupki sie udaly...mnie tez czekaja,ale nie stroju tylko kurtki na wiosne...a i butow nie mam,dziewczynki tez wiec znow wydatki same,ze nie wspomne iz komunia niedlugo:szok:


Anet a jak robisz swoją zapienaknę? robisz do niej jakiś sosik?

ach jak bym zjadła zapienaknę z makaronu... mniam... moje dzieciaki też takie uwielbiają... tylko czemu po makaronie cukier mi tak skacze :baffled::-(
sosik z torebki...hi,hi...bo to byl "pomysl na zapiekanke makaronowa z szynka" tylko ze ja zamiast szynki dalam fileta podsmazonego....ale wyszla pyszka,wlasnie skonczylam jesc:tak:
szkoda ze musisz sie tak ograniczac,ale jak mus,to mus......

Nob wstał po 30 minutach snu .... NORBIRATOR normalnie .... snu nie potrzebuje ..... :baffled::baffled: nawet herbaty nie wypiłam .... :baffled:

.
matko,to co on taki ostatnio anty spiacy?


anet zdrówka dla was..

U nas nastąpiła zmiana planów. Jednak Olek wypił jogurt i poszedł spać, więc spacer nam sie przesunie na po obiedzie, mam nadzieję, że nie bedzie padać, bo się coś pochmurno zrobiło:baffled:

Mnie coś krzyż dzisiaj pobolewa.. niby nic takiego nie robiłam.. może źle spałam:confused:

Właśnie szukam chusty dla małej na allegro i już mam zamiar kupić, ale się stresuję czy się nauczę to wiązać, jakieś to dla mnie takie skomplikowane:zawstydzona/y:, jakby co to karlita do Ciebie na korki się zgłoszę;-)
ja tez jakas nie do zycia,wlasnie kawe pije,bo inaczej zasnelabym na stojaco....ale ty uzasadniona sennosc masz,ja jak w ciazy bylam to spac moglabym calymi dniami i nocami:-D:-D



my juz po obiadku,czekamy tylko na Krzyska az z pracy wroci.....
szukam na necie jakichs zaproszen na komunie,bo czas juz zakupic,troche zrobila mi kolezanka-takie sliczne,ale jeszcze troszke musze dokupic......bosze juz niedlugo zacznie sie mlyn....zakupy komunijne dla Gosi , sobie jakis ciuch(nie mam pojecia w co sie ubrac-co kupic),mezasty gajerek musi nowy nabyc......dobrze ze impreza w restauracji to cale szykowanie mi odpadnie.......

co do Bugi,to fajnie ze znow sie spotykacje,zebym, ja blizej mieszkala...ehhhhh....ja bede w czwartek w Lublinie,z Gosia u ortodonty......
 
jej pierwszy dzień w pracy minał uffffffffff... nie zaczął się najlepiej... najpierw Czarek nie chciał mnie puścić.... płacz niesamowity... potem wsiadam do samochód a on ani drgnie.... akumulator padł... więc szybko po taxi dzwonie i jadę (25 zł :wściekła/y::wściekła/y:).... a tam komitet powitalny zjechały się 2 dyr...:wściekła/y::wściekła/y: nie wiem po co.... ale 8 godz w pracy dały mi odczuć... brzuch mnie boli...
na szczęście J przyjechał po mnie do pracy i pojechaliśmy od razu kupić nowy akumulator...

Moniczka śliczny ten kotek marcowy... chyba po małpuje...kwiatuszek też śliczny ale Maks najładniejszy....

anet15 dobrze że dziewczyny zdrowe...

atali bardzo mi przykro że te choróbska tak się Was trzymają... zdróweczka życzę...
no to się Jacki dogadały.... ja mu od dłuższego czasu suszyłam głowę o tego storczyka... a ten to jeszcze nie jest najmniejszy... moja siostra ma jeszcze mniejeszego ale jej mąż przywiózł z norwegii...

karlita no to miałaś nockę...:-D:-D:-D ach ten Norbuś daje czadu...

iwonka i jak egzamin??? pewnie 5... co???

gon1a zdróweczka....

madziara oj masz się z tym cukrem... zdróweczka życzę.... miejmy nadzieje że to chwilowe skoki cukru i że już będzie dobrze....

madzienka i jak tam.... co kupiłaś w plazie fajnego???? pochwal się... a z drugiej strony to masz fajną pracę... o już doczytałam.... teraz czekać na lato i jazda nad wodę...

mirosia fajnie że Olek dał mamusi pospać... oby tak dalej

Justynka kurcze tyle dni siedziałam w domu i jakoś nie mogliśmy się spotkać na spacerku... może na weekendzie się uda...
 
reklama
Marz ale miałaś spacerek:-)

Eliza ojej faktycznie dzień zaczął się fatalnie:no:oby wieczór był przyjemniejszy:-)
U nas z weekendami jest ciężko na każdy wyjeżdżamy z Lublina:-(

Anet
i jak znalazłaś coś ciekawego z zaproszeniami?


Sunday, Maltanka, Anaconda co z Wami? Gdzie jesteście??


Michał pospał dzisiaj 3 godzinki i zjadł 2,5 miseczki zupy:szok:, normalnie w szoku byłam że tyle zjadł. Ale widać że makaron to jego ulubione jedzenie:-D.
Jeszcze czekam na męża i pojedziemy do szpitala dziadka odwiedzić:tak:
 
Do góry