reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie,

ja już Julcia wybrałam, śnaidanko zjadłam - teraz czekam na mierzenie cukru... boję się bo coś mi zaczął nieźle ostatnio wariować - i mam wrażenie że to jest to o czym mi wtedy mówili co w szpitalu byłam... tylko nie wiadomo czemu u mnie przyszło z opóźnieniem :baffled::szok:
no zobaczymy, za tydzień idę do endo to zobaczę co mi powie... :blink:

Madzieńka dzięki Kochana jesteś!!!! jeszcze na pocztę nie zaglądałam ale już sobie przypomniałam o czym miałaś mi przypomnieć :-D:-D:-D:-D
Miłej herbatki...

Karlitka o mamo, współczuję nocki... śpijcie dobrze...

Sunday podobne kotki też kiedyś robiliśmy... :tak: ślicznie wasze wyszły!!!!

A kwiatki - fajny pomysł na świąteczną dekorację...

Atali zdrówka życzymy i udanego świętowania z rodzinką...

Gon1a zdrówka dla Maciusia... też macie się z tym chorowaniem...

Antuanet haloooo co u was??? teściowa cię uwięziła czy co ;-):-D

Mama Kubulki zaciskamy mocno kciukiiii!!!! oby szybciutko niespodzianka zawitała!!!

Anet i dla Was zdrówka...

Mandziula wyspałaś sie???;-)

Anaconda a Tyś gdzie zniknęła???

idę robić kawusię... z pianką - która dołączy???
 
reklama
O widzę że Karlitka mnie wyprzedziła...

Norbiś raz dwa spać!!!! daj odsapnąć mamusi :-):-):-)

Wczoraj w końcu wylądowaliśmy u mojej mamy... no i na zakupach - butów nie kupiłam ale za to upolowałam spodnie dla dzieciaczków...

a cukier mierzę za 10 min ;-)

Madzieńka ja chcę do plazy.... muszę do h&M skoczyć... ;-) ale to chyba nie dziś bo jestem jeszcze w lesie z robotą... a muszę chyba z 6 pralek nastawić bo nie mamy w czym chodzić już :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Madzieńka ja chcę do plazy.... muszę do h&M skoczyć... ;-) ale to chyba nie dziś bo jestem jeszcze w lesie z robotą... a muszę chyba z 6 pralek nastawić bo nie mamy w czym chodzić już :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Madzia pranie nie zając...dawaj do plazy!!!!!

i jak cukier...??

Karlita 1,5 h o rany.....Norbus spac i to juz...
Gabi poszła do przedszkola??
 
Karlitka padaj koło niego... żebyś później nam żyła :-D:-D:-D

Madzieńka a o której będziesz?

cukier w normie... uf...;-) choć leciutkie śniadanko zjadłam i nie bardzo miał po czym skakać :tak:
 
wczoraj w h&m widzialam cudne bluzeczki takie w kwiaty z kokarda .... granatowo niebieskie ale ta cena :szok:

Norb padł ;-)

bluzeczki dla nas czy dla dziewczyn??

a stroje kapielowe takie a'la szydełkowe widziałas??
brawo...padaj z nim...

Madzieńka a o której będziesz?

cukier w normie... uf...;-) choć leciutkie śniadanko zjadłam i nie bardzo miał po czym skakać :tak:

Madzia nie wiem...czekam az moja klezanka wróci to się z nią wymienie:-D:-D

dobrze że w normie...
 
Witajcie z początkiem dłuuugiego tygodnia. Maks w przedszkolu, pojechali do teatru, jak wracałam ze sklepu to widziałam jak szli do autokaru:-) Mój duży chłopczyk!!! :-p
Ja dopiero po śniadanku, jeszcze przed kawką, ale chyba najpierw wezmę się za odkurzanie :baffled:


Dzięki dziewczyny za dobre słowa...

atali ale Was trzyma!!! Niech już na dobre przyjdzie wiosna to i mniej chorób będzie :-)
Pochwal się potem swoimi pracami:-)

Madziara dobrze,ze cukier w normie:-)

karlita współczuje nocki, Madziara ma racje, padaj z nim- i korzystaj:-)

Madzienka ale masz super prace, zazdroszcze...:zawstydzona/y:

iwona trzymamy dzisiaj o 16 mocno kciuki!!!!:tak::tak::tak:

Justyna wróciliscie????

Nie wiecie może co u fogii????

Zobaczcie co kupiłam dzisiaj po sklepem :-)
DSC05154.jpg
 
mirosia no ciśnienie mi się trochę podniosło, jak potem usadziłam Cypka na kanapie, kazałam mu siedzieć i się nie ruszać a ja poszłam to sprzątać, chyba widział moją powagę, bo przez kolejnych 15 min nawet nie zszedł z kanapy-co u niego jest niewykonalne:-)

madzienka to Ci fajnie z tymi wypadami do plazy:tak: ja też się muszę jakoś wybrać-butów poszukać:-)

karlita chyba w końcu poszłaś odespać:tak:
 
Zobaczcie co kupiłam dzisiaj po sklepem :-)
Zobacz załącznik 445879

super palma...musze tez sobie nowa sprawic.....no i dziewczynkom oczywiscie tez:tak::-)

Madziara,super ze cukier nie podskoczyl:happy2:
Madzienka,to ty gdzies niedaleko Plazy pracujesz? Super masz:):-)
Karlita,kladz sie spac razem z Norbem,bo nie wyrobisz tak caly dzien


My juz po spacerku jednym,bo Karola mnie meczyla....a zaraz po gosie jedziemy i na male zakupki,ale do apteki...ehhhhh...cos na ten katar zakupic,bo w domu wszystko sie pokonczylo,a do pediatry jednak nie pojade-wstrzymam sie jeszcze

Co do obiadu,to robie dzis zapiekanke makaronowa z kurczakiem,musze dokupic pieczarki i ser zolty......mam jeszcze 3 udka z wczoraj jakby ktos nie chcial zapiekanki....

to narazie.....
 
reklama
jestem wróciłam...ale fajnie na dworze...już prawie wiosna...

w plazie pusto...zakupy udane..kupiłam sobie upatrzony strój kąpielowy:rolleyes2:...i jaki mam dobry humor...jeszcze tylko trzeba trochę na zumbie poskakac i będzie rewelacyjnie...

Rossman juz otwarty ale przemeblowanie w nim zrobili...

No własnie gdzie nasze chełmianki...Marta, Fogia??

Iwonka trzymamy kciuki!!!

Sunday widze że swiatecznie u was zaczyna sie robić..miłego dnia w pracy...
 
Do góry