reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam ponownie z kawką i kanapeczkami z dżemem wiśniowym (babci robota;-)).


Mirosia łaaaaa i ty mówisz że Ci bonusy do kawy w boczki idą:confused:jakoś nie widzę. Wyglądasz świetnie, laska z Ciebie:tak:

Anaconda i jak wczorajsze bounty, zjedzone??

Gona to kiedy pierwsza jazda cytrynką??

Iza super że skóra Pawełka wraca do równowagi:tak:

Sunday ominęły Cię kolejki w przychodni??

Maltanka daj znać jakie wrażenia miał H po wizycie w bibliotece:tak:

Karlita jak tam dzieci i temperatura??

Madzienka jutro idziecie szczepić się przeciwko ospie??


Dzisiaj czeka nas szczepienie, i umówimy się jeszcze na szczepionkę ospową:tak:
 
reklama
Widziałyście, cena biletu w Bugi wzrosła z 12 zł na 14 zł:confused2:


To o której jutro spotykamy się??? My pewnie będziemy ok 10 z minutami:tak:
 
mirosia, wyglądasz przecudnie!!! ja też żadnych boczków nie widzę!

justynka, ja zalezy kiedy Iza po mnie przyjedzie:tak: ale podejrzewam, że ok 11;-):-)
 
mirosia dobra, dobra ja tam nie widzę żadnych boczków;-)

justyna chyba ja też skuszę się jeszcze na kawkę:tak:

anaconda a ty co odkrywasz talenty mowe cały dzień:-D siadaj z kawką:tak:

zaciął mi się papier w drukarce:wściekła/y: i za nic nie mogę tego ruszyć
 
Misia oby Natalka sie uchowała w zdrówku ...

misia i słusznie - to praktyczny prezent bardzo potrzebny :-) dziadkowie penie dopiszą z zabawkami ;-)

Marz
w sumie może byc mu i gorąco ale i może chciałby więcej widzieć ;-)

mirosia zawsze mozęcie z nim usypiać :-) a jak będzie się budził będzie do was przychodził. U nas bylo tak że jak Norb sie urodził to ja z Norbem się wyprowadziłam z sypialni by nie budził Gabi a później jak już przesypiał więcej czyli budził sie tylko raz to zaczął spać z Gabi w pokoju a jak się budził to zabieralam go do nas :-)

sunday tez znalazłam ale nasze najlepsze :-) trzeba NAS NAGRAĆ :-)

anaconda nie to nie OPA :D rozmawiałyśmy o innej piosence ;-)

ale znalazłam TEZ TO :D

Zumba Fitness - El amor el amor - YouTube

ależ chciałabym mieć tą grę na PS2 :D ale nie ma na takie starocie heheheh

mirosia sexi wyglądałaś :-) oj sexi mamuśka z Ciebie :-)

Justynka dzieki ze pytasz Gabi ok ale Norb znów w nocy tmp załapał 39 stopni :eek::sorry:

dłuuuugo pisze tego posta :E :-D:-D:-D:-D:-D;-):tak::tak::tak::tak:



miłego dnia a ja siadam z Gabi do robienia wiosennego drzewka :-)
 
Anaconda to slowo to chyba papaya ;-) kojarzysz tą piosenkę ?????? rapappaya i coś tam coś tam :D dyktafon trzeba wziąć:D
 
Oj te bułeczki zajmują mi kupę czasu :cool2::cool2:
A jeszcze w międzyczasie musiałam wyskoczyć na pocztę paczkę wysłać i pranie wywiesić :tak::tak::tak: ale już się pieką wiec na spokojnie mogę zasiadać z kawką :-D:-D
Mirosia pięknie wyglądasz :tak::tak::tak: a boczków ponadmiarowych to i ja nie widzę :tak::tak:
Justyna bounty już prawie zjedzone, nadmienię że rano na śniadanie 5 wsunęłam :-p:-p teraz zostały tylko dla Mai i Jacka :tak::tak::tak: udało się przespać chociaż chwilę?
Maltanka to zapewne jak wróci Hubert z przedszkola to będzie ci opowiadała wrażenia :tak::tak::tak: my tam z Mają chodzimy wypożyczać bajeczki :tak::tak:
 
Witam :tak:

U mnie lepiej. Leki działają i już nie boli, tylko źle wyglądam, ale w tydzień czasu mam nadzieję, że minął te strupy pod okiem.

Wrzuciłam coś na kulinarny :-)

iza te Twoje bułeczki to z gazetki wzięłaś?? Bo ja jak byłam w szpitalu to jakąś zakupiłam i tam widziałam ten przepis i bardzo mi się spodobał :tak:

anaconda a co ja czytam, ostatnio coś się za gotowanie wzięłaś ;-):-D:-D

Justynka a co to za szczepienie będzie?? Jeszcze jakieś macie?? My to daleko w tyle ze szczepieniami, ale czekam cierpliwie do wakacji

maltanka ja nie chcę dołować i z całego serca Ci tego nie życzę, zresztą nikomu, ale moja koleżanka wysłała około 200 CV przez pół roku i tylko z jednego miejsca się odezwali. Dla mnie to straszna porażka :-(

mirosia jakie boczki?? Ja pierdziele ślicznie wyglądasz :-)

karlita ale wy się macie z tą temp, moim zdaniem to takie dziwne że temp jest taka wysoka, nic poza tym, i to o jakiś czas tak się powtarza

sunday ale Cię ta Zumba wciągnęła, mój mąż ostatnio musiał słuchać co sądzę na temat naszego beznadziejnego osiedla, na którym nie ma nic dla młodych matek. A jak mu powiedziałam, że chcę na Zumbę chodzić to mnie się pyta "To mów która to koleżanka na to chodzi :cool2:"

Ala jak tam u Ciebie w pracy?? Dajesz radę kobieto??

gon1a jak autko się sprawuje, chyba trzeba je opić by się nie psuło :cool2::-p

Marta to chyba dobrze, że masz co robić, niestety ja cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego pieniędzy nie można drukować :eek:

marz jej jak ja bym gdzieś się przeszła. A ja tak jak Karolina myślę, że może być ciekawy świata :tak:
 
reklama
Juz w domku, w koncu, ale sie osiedzialam w kolejce... no ale teraz dopiero za rok :tak: Pranie właśnie mi sie skończyło prać zaraz musze porozwieszać, wiecie już nie moge sie doczekac wiosny i tych swiezych ubrac suszonych na powietrzu:eek:

Justyna nie ominela, do rejestracji stałam 50 minut a potem pod gabinetem 2godziny... ale i tak jak na mozliwości to szybko poszlo:cool2:

anaconda nie chwalilam,bo wzielam urlop specjalnie na wizyte, wiec to w sumie zadne wolne...:-(

karlita oj ja tez bym sobie takie cudo zakupila.... :-) a bylam w aptece i kupilam biotyne :-)dzięki:tak:

maltanka ojj to sobie chłopaki nie pogadają ;-) dzisiaj znowu pyta się mnie czy dzwonilam do mamy Huberta....:happy:

mirosia hehe super fotki, pięknie wyglądasz, powtórze za Madzienka wcale najbardziej nie rzucasz się w oczy...:-D:-D:-D

atali o jeju, to niezle chlopakow rozlozylo, oby szybko katar sobie poszedl:-)

Emilka witaj oby szybko się już zagoiło:tak:

Madzienka mój W gdzie patrzeć :-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2:
 
Do góry